Jakie są najpopularniejsze gry logiczne online? Gry logiczne Halloween

Jeśli uwielbiasz zagadki i logiczne łamigłówki, to bez wątpienia uwielbiasz sudoku czy nawet szachy. Współczesność i rozwój technologii pozwalają na korzystanie z wielości zadań do rozwiązania, które możemy ściągnąć na nasz telefon z sieci i mieć zawsze przy sobie. Jeśli najdzie nas ochota, możemy wypełnić sudoku w tramwaju lub zagrać w mahjong, czekając na spotkanie. Dostępność gier online sprawia, że autorzy starają się uatrakcyjnić je wizualnie, dopasowując je choćby do aktualnego sezonu. W ten sposób powstają na przykład gry logiczne Halloween, aplikacje bożonarodzeniowe czy wielkanocne nakładki na programy do sudoku. Jakie są najpopularniejsze gry logiczne w sieci?

Diagramy i gry logiczne Halloween i nie tylko

Najczęściej rozwiązywanym rodzajem zadań od kilku lat pozostają diagramy sudoku. To zadanie o prostych zasadach – musimy uzupełnić całość kwadratu 9 x 9, podzielonego dodatkowo na 9 mniejszych kwadratów o wymiarach 3 x 3 tak, żeby w każdym rzędzie, kolumnie i małym kwadracie znajdowały się cyfry od 1 do 9.

Drugą równie popularną rozrywką jest mahjong, gdzie trzeba znaleźć dwie identyczne kostki, w niekiedy bardzo rozbudowanych przestrzennych konstrukcjach.

Każdy znajdzie grę idealną dla siebie.

 

Author: darmowe-gry-online-24.pl