Tradycja czy nowoczesność – jakie sudoku wybrać? Killer sudoku online free

Sudoku opanowało świat. Rozwiązują je zarówno tradycjonaliści, kupujący zeszyty z diagramami w kioskach, jak i miłośnicy nowoczesnych technologii, którzy mogą w świecie wirtualnym zagrać w killer sudoku online free. Możliwości jest równie dużo, co samych wariantów.

A czemu warto rozwiązywać sudoku? To świetna metoda na relaks, ćwiczenie koncentracji i logicznego myślenia. Większość, nawet najtrudniejszych, diagramów można swobodnie rozwiązać opierając się na podstawowych metodach, bez konieczności sięgania po poważnie brzmiące i skomplikowane strategie, jak XY-chain czy Y-wing.

Papier i ołówek czy killer sudoku online free

Każdy ma swoje preferencje i może znaleźć idealne sudoku dla siebie. Czy będą to najbardziej klasyczne diagramy o wymiarach 9×9 kratek, wersje trójwymiarowe czy samurai, gdzie całość zadania składa się z pięciu kwadratów, połączonych w znak krzyża. Z kolei w wersji killer nie znajdziemy początkowych cyfr, wpisanych w pola. Musimy sami je odkryć, bazując na zaznaczonych obszarach, dla których podano wartości sumy znajdujących się tam pól. A to już zdecydowanie spore wyzwanie!

 

Author: darmowe-gry-online-24.pl