Najdziwniejsze produkty dostępne na Aliexpress

Chiński serwis Aliexpress w krótkim czasie zdobył niemałą popularność na całym świecie. Wszystko za sprawą bardzo niskich cen oraz niezwykle szerokiej gamy produktów, spośród których każdy wybrać może coś dla siebie. Jednak niektóre sprzedawane towary wzbudzają prawdopodobnie zainteresowanie niezwykle wąskiej grupy odbiorców… Warto wspomnieć, iż Aliexpress wysyła paczki do Polski, w związku z czym każdy z nas może zakupić omawiane przedmioty.

Jednym z najdziwniejszych produktów dostępnych w popularnym serwisie jest bez wątpienia toaletowy zestaw do koszykówki. Za jedyne 13, 60 dolarów możemy pokonać łazienkową nudę, nie rozstając się z ukochanym sportem. W skład zestawu wchodzi mata, kosz oraz piłki wraz z pojemnikiem.

Innym zaskakującym produktem dostępnym w Aliexpress jest domowa sauna. Do okrycia, podobnego do małego namiotu z wodoodpornego nylonu, dołączany jest także wąż parowy oraz generator pary.
Jeśli omówione przedmioty wydały wam się praktyczne, być może kolejny produkt będzie dla was szczególnie intrygujący. Jest nim olbrzymia, 5-metrowa gumowa kaczka, której cena wynosi aż 1152 dolary.

Author: darmowe-gry-online-24.pl