World of Tanks

Wybierz swój czołg i jedź walczyć w epickich bitwach II wojny światowej

World of Tanks – darmowa gra wojenna MMO

World of Tanks to sieciowa gra akcji z elementami gry strategicznej i RPG, w której wcielamy się w dowódcą czołgu i walczymy w bitwach II wojny światowej. WoT jest prawdziwą rewolucją w dziedzinie darmowych gier MMO – wyróżnia się nie tylko tematyką, ale też rozbudowaną taktyką, widowiskowością i stopniem realizmu walk, oraz różnorodnością i szczegółowością dostępnych modeli czołgów.

World of Tanks – gra wojenna MMO za darmo

Grę rozpoczynasz od dowodzenia lekkim czołgiem jednego z trzech najpotężniejszych w tym okresie historii państw, czyli III Rzeszy i Związku Radzieckiego, oraz Stanów Zjednoczonych. Sukcesy w bitwach i w innych misjach (np. zwiady) wpływają na zwiększenie doświadczenia twojej załogi i umożliwiają ulepszanie twojego pojazdu (poprzez jego rozbudowanie i montaż różnorodnych ulepszeń), a także odblokowanie dostępu do nowych, cięższych i potężniejszych jednostek – to wszystko zadecyduje o sukcesie lub porażce na polu bitwy.

World of Tanks – darmowa gra wojenna multiplayer

Największym plusem gry World of Tanks jest niemal perfekcyjny model rozgrywki – dostępne są zarówno krótkie minikampanie i turnieje, jak i pojedyncze bitwy toczone w różnych trybach. Starcia wymagają zarówno myślenia, jak i znakomitej zręczności. Jednak w odróżnieniu od wielu innych gier wojennych typu MMO, sukces w WoT zależy prawie wyłącznie od kooperacji – współpraca z innymi graczami jest praktycznie niezbędna do zdobycia wysokiego miejsca w rankingu. Dzięki temu systemowi rozgrywki, najlepsze wyniki i tym samym miejsce w rankingu, zajmują gracze o dużych umiejętnościach dowodzenia, a nie ci płacący za konta premium.

World of Tanks – gra wojenna multiplayer za darmo

Ogromnym plusem gry World of Tanks jest także jej wysoki realizm, objawiający się nie tylko epickimi bitwami, w których bierze udział kilkadziesiąt czołgów i innych pojazdów bojowych, ale i różnorodnością i szczegółowością dostępnych pojazdów – w grze można znaleźć ponad 150 świetnie odwzorowanych pojazdów pancernych, w tym czołgów, niszczycieli czołgów i artylerii samobieżnych, z których każdy zachwyca unikalnym i zgodnym z rzeczywistością wyglądem. Dostępne są zarówno popularne pojazdy, jak i te eksperymentalne i prototypowe – prym wiodą pojazdy amerykańskie, niemieckie i sowieckie, ale można też znaleźć modele brytyjskie i francuskie, oraz chińskie i japońskie – wszystkie pojazdy pochodzą z okresu od II wojny światowej do wojny koreańskiej.


Należy dodać, że choć World of Tanks jest grą darmową, to bardzo dobrze prezentuje się pod względem oprawy audiowizualnej, oferując spore możliwości dostosowywania grafiki do możliwości komputera.


Gra jest w pełni darmowa, oraz dostępna w polskiej wersji językowej. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

World of Tanks – gra wojenna MMO World of Tanks – gra wojenna multiplayer World of Tanks – gra wojenna MMO World of Tanks – gra wojenna multiplayer

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone