Wargame 1942

Wykorzystaj swoją armię i zdolności dyplomatyczne do pokonania wrogów i zwycięstwa w II wojnie światowej

Wargame 1942 – darmowa przeglądarkowa strategia wojenna MMO

Wargame 1942 to sieciowa gra strategiczna, w której jako dowódca wojsk i dyplomata bierzemy udział w II wojnie światowej, a naszym jedynym celem jest całkowite zwycięstwo. Wargame 1942 różni się jednak od innych gier wojennych – ostateczna wygrana zależy tu głównie od dyplomacji, podstępu i prowadzonej strategii, a nie od liczności, czy siły armii.

Wargame 1942 – przeglądarkowa gra strategiczno-wojenna za darmo

Raczej niespotykana w innych grach tego typu współpraca pomiędzy graczami to największa zaleta Wargame 1942. Sukces zależy tu głównie od sojuszów militarno-gospodarczych, które są jednak tylko chwilowe, gdyż głównym celem gry jest pokonanie wszystkich, nie tylko wrogów, ale i sojuszników. Każdy zawarty wcześniej sojusz można zatem w dowolnej chwili zerwać i z zaskoczenia zaatakować dotychczasowego sprzymierzeńca – trzeba jednak pamiętać, że nasz sojusznik może zrobić to samo i zaatakować nas wtedy, gdy najmniej się tego spodziewamy.

Wargame 1942 – darmowa gra strategiczno-wojenna na przeglądarkę

Jak przystało na grę strategiczną, w Wargame 1942 istotną rolę odgrywają surowce, które są niezbędne do zbudowania odpowiedniej infrastruktury (m.in. kopalń złota i platform wiertniczych, oraz koszar i laboratoriów wojskowych), a także prowadzenia wojny. Rozpoczynając grę nie mamy właściwie żadnych zapasów, zatem na początku musimy przede wszystkim zadbać o szybkie zgromadzenie odpowiedniej ilości surowców i innych materiałów, w tym ropy naftowej, amunicji i złota, oraz co najważniejsze, pieniędzy.

Wargame 1942 – przeglądarkowa gra strategiczno-wojenna MMO

Wargame 1942 to gra, w której ciągle jesteśmy zagrożeni – nieustannie brakuje nam niezbędnych do prowadzenia wojny zapasów, a atak na nasze wojska może nastąpić w każdej chwili. Dodatkowo nigdy nie wiemy, czy zawarty przez nas sojusz jest prawdziwy, czy może to tylko podstęp – atak może być przeprowadzony zarówno przez naszych wrogów, jak i naszych sojuszników i sąsiadów.


Gra jest w pełni darmowa, oraz dostępna w polskiej wersji językowej – jest to gra przeglądarkowa, a więc nie wymaga ściągania. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Wargame 1942 – gra strategiczno-wojenna MMO na przeglądarkę Wargame 1942 – darmowa gra strategiczno-wojenna multiplayer

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone