Warframe

Przywdziej potężne pancerze bojowe i powstrzymaj rozprzestrzeniającą się po galaktyce wrogą rasę kosmitów

Warframe – darmowa gra science-fiction MMO

Warframe to osadzona w klimatach science-fiction kooperacyjna strzelanina MMO, w której gracze wcielają się w futurystycznych wojowników, mając za zadanie powstrzymać rozprzestrzeniającą się po galaktyce, wrogą rasę Grineer. Grę Warframe wyróżnia fantastyczna grafika, zróżnicowane lokacje, oraz świetnie wykonany system walki.

Warframe – gra science-fiction MMO za darmo

Akcja gry Warframe toczy się w odległej przyszłości, kiedy to w odległej galaktyce imperium rasy Grineer przejmuje kontrolę nad kolejnymi planetami. Fabuła gry koncentruje się na walce dwóch ras – wrogiej rasy Grineer i próbującej ją powstrzymać rasie Tenno. Tenno to doskonale wyszkoleni wojownicy, oraz mistrzowie walki wręcz i walki na odległość, jednak przeciwnik ma ogromną przewagę liczebną, która przechyla szalę zwycięstwa na jego stronę – jednak dzięki odkryciu przez Tenno potężnych pancerzy bojowych nieistniejącej już cywilizacji, które zapewniają swoim użytkownikom niezwykłe możliwości ofensywne, szanse obu ras się wyrównują.

Warframe – darmowa gra science-fiction MMO

W grze Warframe mamy do wyboru ponad 20 postaci, czyli tytułowych Warframe'ów – każdy dysponuje unikalnym dla siebie wyglądem, oraz zestawem broni i umiejętności. Po wyborze postaci możemy rozpocząć wykonywanie misji – w większości są to zadania wymagające zabicia konkretnych wrogów, zniszczenia określonych przedmiotów, oraz przetrwania ataków Grineer. Początkowo możemy odwiedzić jedynie kilka planet, jednak wraz z postępem w grze uzyskamy dostęp do kolejnych lokacji, w tym do baz na powierzchniach planet, stacji kosmicznych, oraz wraków statków dryfujących w kosmosie.

Warframe – gra science-fiction MMO za darmo

Gra Warframe nastawiona jest na tryb kooperacyjny, czyli współpracę z innymi graczami, którzy podobnie jak my, przyjmują rolę wojowników Tenno. Choć na misję możemy wybrać się w pojedynkę, to jednak grając w drużynie mamy większe szanse na udane zakończenie zadania i zdobycie najlepszych części i ekwipunku – dodatkowe części pozwalają m.in. na rozwijanie i modyfikowanie możliwości pancerzy i uzbrojenia.


Gra jest w pełni darmowa, oraz dostępna w polskiej wersji językowej. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Warframe – darmowa gra science-fiction MMO Warframe – gra science-fiction MMO za darmo Warframe – darmowa gra science-fiction Warframe – gra science-fiction za darmo

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone