War Thunder

Zasiądź za sterami potężnych statków powietrznych i leć walczyć w podniebnych bitwach II wojny światowej

War Thunder – darmowa gra wojenna MMO

War Thunder to zręcznościowy symulator pola walki, utrzymany w konwencji gry MMO z elementami RPG, w którym wcielamy się w pilota samolotu lub w dowódcę czołgu i walczymy w historycznych starciach z okresu II wojny światowej i wojny koreańskiej – to świetne połączenie symulatora lotniczego i symulatora walk pancernych. War Thunder wyróżnia się wiernie odwzorowanymi pojazdami, szczegółowymi mapami terenów, oraz realistyczną fizykę i modelem uszkodzeń.

War Thunder – gra wojenna MMO za darmo

W starciach w grze War Thunder bierze udział maksymalnie trzydziestu graczy, którzy są podzieleni na dwie rywalizujące ze sobą drużyny – do wyboru są dwa tryby gry, w jednym decydujemy się na rozgrywkę jedynie za pomocą samolotów lub czołgów, natomiast w drugim można rozegrać bitwę łączoną, co znaczy, że na polu walki walczą ze sobą jednocześnie lotnictwo i wojska pancerne. W grze można stanąć do walki samemu, jednak do zwycięstwa konieczna jest współpraca z innymi graczami (można m.in. zawierać sojusze i organizować starcia z konkurencyjnymi grupami) – każdy ma jednak swoje indywidualne cele, za których wypełnienie otrzymuje dodatkowe profity, jak wartościowe umiejętności i nowe rodzaje uzbrojenia.

War Thunder – darmowa gra wojenna multiplayer

W grze War Thunder dostępnych jest kilkaset różnego rodzaju pojazdów, głównie samolotów, jak bombowce i myśliwce, ale także pojazdów pancernych, jak czołgi, niszczyciele czołgów, czy działka przeciwlotnicze – wszystkie maszyny pochodzą z okresu II wojny światowej i wojny koreańskiej, wśród których prym wiodą samoloty należące do lotnictwa Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, oraz Japonii, Niemiec i Związku Radzieckiego. Wraz z kolejnymi zwycięskimi bitwami będziesz mógł powiększać swoją kolekcję pojazdów, oraz usprawniać aktualnie posiadane jednostki, ulepszając ich podzespoły i dobierając odpowiednią amunicję.

War Thunder – gra wojenna multiplayer za darmo

Dużym plusem gry War Thunder jest rozbudowany i przede wszystkim realistyczny system fizyki i uszkodzeń – wszystkie pojazdy w grze zachowuje się tak, jak ich prawdziwe odpowiedniki, a zniszczenie wrogiego pojazdu następuje dopiero, gdy zniszczymy krytyczne elementy pojazdu, jak silnik.


Gra jest w pełni darmowa, oraz dostępna w polskiej wersji językowej. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

War Thunder – gra wojenna MMO War Thunder – gra wojenna multiplayer War Thunder – gra wojenna MMO War Thunder – gra wojenna multiplayer

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone