Tribal Wars 2 – Plemiona 2

Rozwijaj swoje osady, powiększaj swoją armię i plądruj miasteczka innych graczy w kontynuacji niezwykle popularnej strategii MMO

Tribal Wars 2 – Plemiona 2 – darmowa przeglądarkowa gra ekonomiczna strategiczna MMO

Tribal Wars 2 to przeglądarkowa gra strategiczna w konwencji MMO, będąca kontynuacją kultowej gry Plemiona, w której gracz ma za zadanie rozwijanie swoich osad, przede wszystkim poprzez stawianie kolejnych budynków, oraz atakowanie i przejmowanie osad innych graczy. W porównaniu do pierwszej części gry, druga część oferuje większą ilość budynków, jednostek i technologii, oraz ładniejszą grafikę i lepszy interfejs użytkownika.

Tribal Wars 2 – Plemiona 2 – darmowa gra ekonomiczna MMO na przeglądarkę

Grę Plemiona 2 rozpoczyna się od dowodzenia niewielką średniowieczną osadą, którą za pomocą kilkunastu dostępnych w grze budynków należy rozbudować do rozmiarów miasta. Rozbudowa osady wymaga odpowiednich ilości surowców naturalnych (drewna, gliny i żelaza), które można wydobyć z okolicznych terenów lub zagrabić z innych osad – surowce są niezbędne także do najmowania wojsk i wykonywania wielu innych czynności.

Tribal Wars 2 – Plemiona 2 – darmowa gra strategiczna MMO na przeglądarkę

Osiągnięcie odpowiedniego rozwoju miasta i zgromadzenie odpowiedniej ilości zapasów, pozwala na werbowanie różnych jednostek i wykorzystanie ich do atakowania innych osad, oraz do ochrony własnej.

Tribal Wars 2 – Plemiona 2 – przeglądarkowa gra ekonomiczna MMO za darmo

Plemiona 2 są grą MMO, zatem kluczowym elementem rozgrywki są interakcje z innymi graczami, czyli osadami – wspomniane interakcje mogą być pokojowe (handel wymienny) lub zbrojne (atakowanie i plądrowanie innych osad). W grze można tworzyć tytułowe plemiona, czyli ugrupowania graczy (w jednej mogą być nawet setki graczy), ochraniających się wzajemnie i wspólnie atakujących inne plemiona – gracz należący do silnego plemienia ma dużo większe szanse przetrwania i powiększenia swojego terytorium.


Gra jest w pełni darmowa, oraz dostępna w polskiej wersji językowej – jest to gra przeglądarkowa, a więc nie wymaga ściągania. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Tribal Wars 2 – Plemiona 2 – przeglądarkowa gra strategiczna MMO za darmo Tribal Wars 2 – Plemiona 2 – darmowa gra strategiczna MMO

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone