Travian

Stwórz z niewielkiej osady potęgę gospodarczą i militarną, która wzbudzi podziw i strach u twoich sąsiadów

Travian – darmowa przeglądarkowa gra ekonomiczna strategiczna MMO

Travian to niezwykle popularna przeglądarkowa gra strategiczna, w której wcielamy się w jedną z trzech nacji Starożytnego Rzymu, otrzymując do dyspozycji skromną osadę, z której mamy stworzyć ogromne imperium. Warto wiedzieć, że Travian to najpopularniejsza na świecie gra przeglądarkowa.

Travian – darmowa gra ekonomiczna MMO na przeglądarkę

W grze Travian wcielamy się w jedną z trzech dostępnych frakcji, w Rzymianina, Germanina lub Gala, po czym zostajemy wodzem niewielkiej osady, bez infrastruktury i armii, mając do dyspozycji bardzo ograniczoną ilością surowców – naszym głównym zadaniem jest wykorzystanie zgromadzonych w magazynach surowców do rozbudowy osady, a następnie do stopniowego przekształcania jej w prosperujące i silne miasto-państwo.

Travian – darmowa gra strategiczna MMO na przeglądarkę

W grze dostępne są trzy główne kategorie budynków – budynki przeznaczone do zbierania i przetwarzania zbóż i surowców (drewna, gliny i żelaza), oraz budynki administracyjne i wojskowe. Do budowy nowych budynków potrzebny jest stały dopływ surowców, jednak nie powinno to być problemem, gdyż okoliczne tereny są w nie bogate – wystarczy postawić podstawowe budynki, by zaczęły je wydobywać.

Travian – przeglądarkowa gra ekonomiczna MMO za darmo

Po odpowiednim rozbudowaniu osady można przystąpić do tworzenia armii, oraz podboju nowych terenów i zakładania nowych osad – jest to jednak czasochłonne i kosztowne, dlatego nie należy od razu atakować innych graczy, a ograniczyć się jedynie do terenów neutralnych.


Jak przystało na grę MMO, w Travianie możemy nie tylko wypowiadać wojny naszym sąsiadom, ale i nawiązywać stosunki dyplomatyczne z innymi graczami – będąc w sojuszu, gracze mogą pomagać sobie nawzajem, np. wymieniając się surowcami lub wspólnie atakując innych graczy lub wrogie sojusze.


Gra jest w pełni darmowa, oraz dostępna w polskiej wersji językowej – jest to gra przeglądarkowa, a więc nie wymaga ściągania. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Travian – przeglądarkowa gra strategiczna MMO za darmo Travian – darmowa gra strategiczna MMO

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone