The Pride of Taern

Przenieś się do mrocznego świata fantasy i zmierz się z licznymi przeciwnikami w innowacyjnej polskiej grze MMORPG

The Pride of Taern – darmowa przeglądarkowa gra fantasy MMORPG

The Pride of Taern to darmowa przeglądarkowa gra MMORPG, w której przenosimy się do mrocznego świata fantasy, gdzie wcielamy się w uciekiniera z tytułowej krainy Taern, będącej pod okupacją wrogiego cesarstwa Utor. Gra The Pride of Taern wyróżnia się przede wszystkim wciągającym, pełnym zwrotów akcji scenariuszem, oraz realistyczną, lekko komiksową oprawą graficzną, a także wieloma oryginalnymi rozwiązaniami, niespotykanymi w innych grach tego typu.

The Pride of Taern – darmowa przeglądarkowa gra fantasy MMORPG

Akcja gry The Pride of Taern rozgrywa się w niegdyś spokojnym królestwie Taern, które zostało najechane i podbite przez oddziały wrogiego cesarstwa Utor. Sama rozgrywa nie różni się niczym szczególnym od innych gier tego typu i polega głównie na eksploracji rozległego świata gry (złożonego z kilkudziesięciu zróżnicowanych lokacji), oraz wypełnianiu misji fabularnych i licznych zadań pobocznych (pozwalających zdobyć doświadczenie, oraz cenne przedmioty), walcząc z napotykanymi po drodze komputerowymi przeciwnikami lub innymi graczami.

The Pride of Taern – darmowa przeglądarkowa gra fantasy MMORPG

Podobnie jak w innych grach MMORPG, rozgrywkę rozpoczynamy od stworzenia naszego bohatera, określając m.in. jego płeć i wygląd, oraz wybierając jedną z siedmiu dostępnych klas (do wyboru jest barbarzyńca, druid, łucznik, mag ognia, rycerz, sheed, oraz voodoo), oraz rozdzielając kilka punktów do podstawowych atrybutów (takich jak kondycja, mana, moc, punkty życia, siła, wiedza, czy zręczność). Każda klasa ma oczywiście unikalne dla siebie zdolności, które można odblokować i rozwijać po osiągnięciu określonych poziomów doświadczenia.

The Pride of Taern – darmowa przeglądarkowa gra fantasy MMORPG

Pojedynki rozgrywają się w turach, a na początku każdej z nich, gracz decyduje o działaniach jakie zastosuje – do wyboru mamy ataki zwykłe i dystansowe, oraz najróżniejsze czary. Na zaplanowanie określonego działania mamy jednak tylko 10 sekund, co z pewnością utrudnia grę, ale i sprawia, że jest ciekawsza i bardziej dynamiczna. Co ciekawe, z czasem do walki może do nas dołączyć jeden z wielu zwierzęcych towarzyszy (takich jak feniks, hiena, kobra, pantera, skorpion, czy papuga), z których każdy ma własne statystyki i unikalne zdolności, oraz może podążać za nami w jednym trzech dostępnych trybów (defensywnym, ofensywnym lub pasywnym).


Niewątpliwymi zaletami gry The Pride of Taern jest rozbudowana, mroczna warstwa fabularna, ogromny świat gry pełen dziwacznych stworów i magicznych przedmiotów, oraz ciekawy system walki, łączący elementy systemu turowego i czasu rzeczywistego.


Gra jest w pełni darmowa, oraz dostępna w polskiej wersji językowej – jest to gra przeglądarkowa, a więc nie wymaga ściągania. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

The Pride of Taern – darmowa przeglądarkowa gra fantasy MMORPG The Pride of Taern – darmowa przeglądarkowa gra fantasy MMORPG The Pride of Taern – darmowa przeglądarkowa gra fantasy MMORPG The Pride of Taern – darmowa przeglądarkowa gra fantasy MMORPG

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone