The Lord of the Rings Online

Wciel się w legendarne postacie z Władcy Pierścieni i wyrusz do walki z mrocznymi siłami Śródziemia

The Lord of the Rings Online – darmowa gra fantasy MMORPG

The Lord of the Rings Online to osadzona w świecie fantasy gra MMORPG, oparta na powieściach J. R. R. Tolkiena pt. „Władca Pierścieni”, w której gracz wciela się w jedną z czterech zamieszkujących Śródziemie ras i bierze udział w niezwykłej przygodzie, odwiedzając znane z książek i filmów lokacje (jak Shire, Rohan, Isengard, czy Moria), spotykając po drodze znanych bohaterów (jak Gandalf, czy Bilbo), oraz wypełniając niebezpieczne misje i walcząc w epickich bitwach. The Lord of the Rings Online to jedna z najbardziej popularnych gier MMO na świecie.

The Lord of the Rings Online – gra fantasy MMORPG za darmo

Na początku rozgrywki w The Lord of the Rings Online dostajemy możliwość wyboru rasy i klasy naszego bohatera – spośród ras do wyboru jest człowiek, elf, hobbit i krasnolud, a spośród klas beoring, burglar (włamywacz), captain (kapitan), champion (czempion), guardian (obrońca), hunter (myśliwy), lore-master (strażnik wiedzy), minstrel, rune-keeper (opiekun run) i warden (strażnik). Każda z ras i klas ma inne statystyki i zestaw umiejętności, oraz spełnia inną rolę na polu walki, dlatego warto dobrze się zastanowić nad wyborem.

The Lord of the Rings Online – darmowa gra fantasy MMORPG

Po stworzeniu naszego bohatera możemy zacząć właściwą rozgrywkę. Najważniejszy w The Lord of the Rings Online jest oczywiście główny wątek fabularny, który powinien zadowolić wszystkich graczy, nie tylko fanów twórczości Tolkiena. Oprócz głównego wątku fabularnego, gra oferuje mnóstwo innych misji i zadań, w tym pojedyncze bitwy, które można dowolnie modyfikować (odbywają się one w kultowych lokacjach i mogą w nich brać udział inni gracze), oraz możliwość wzięcia udziału w bitwach specjalnych, stając po stronie sił zła, czyli Saurona (jako ork, uruk-hai lub warg). Wraz z postępem w grze zwiększa się doświadczenie bohatera, co umożliwia odblokowanie nowych zdolności, tytułów i specjalnej waluty – w grze jest do zdobycia aż sto poziomów doświadczenia.

The Lord of the Rings Online – gra fantasy MMORPG za darmo

Należy dodać, że twórcy gry ciągle ją rozwijają, dodając nowe zadnia i umożliwiając graczom zwiedzanie kolejnych obszarów Śródziemia.


Gra jest w pełni darmowa. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

The Lord of the Rings Online – darmowe fantasy MMORPG The Lord of the Rings Online – fantasy MMORPG za darmo The Lord of the Rings Online – gra fantasy MMORPG The Lord of the Rings Online – gra MMORPG

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone