TERA

Przenieś się do fantastycznego świata i zagraj w niezwykle rozbudowaną i pełną akcji grę MMORPG

TERA – darmowa gra fantasy MMORPG

TERA to osadzona w świecie fantasy niezwykle rozbudowana i pełna akcji darmowa gra MMORPG. Dzięki kilku unikalnym elementom, gra wyróżnia się na tle innych tego typu produkcji, przede wszystkim nietuzinkowym i świetnie zaprojektowanym systemem walki, rozbudowanym systemem politycznym kształtowanym przez graczy, oraz dopracowaną, piękną oprawą graficzną.

TERA – darmowa gra fantasy MMORPG

Fabuła gry TERA koncentruje się wokół losów Federacji Valkyon, stanowiącej przymierze ras żyjących w tym fantastycznym świecie. Naszym głównym zadaniem jest ochrona tej organizacji przed przeróżnymi niebezpieczeństwami z zewnątrz, ale mamy też możliwość wzięcia udziału w wewnętrznych rozgrywkach politycznych. Rozgrywka opiera się zarówno na starciach PvE, jak i PvP. W pierwszym przypadku gracz musimy się zmierzyć z BAM-ami, czyli ogromnymi monstrami, które można pokona jedynie we współpracy z innymi graczami, natomiast w drugim przypadku gracze walczą ze sobą w ekscytujących starciach, w których może brać udział nawet 30 osób.

TERA – darmowa gra fantasy MMORPG

W grze TERA wcielamy się w jedną z siedmiu ras zamieszkujących świat gry i jedną z ośmiu dostępnych klas postaci – spośród ras mamy do wyboru m.in. Ludzi i Elfów, a spośród klas Czarodzieja, Łucznika, czy Wojownika. Podobnie jak w innych grach MMORPG, także tutaj jednym z ważniejszych aspektów gry jest rozwój bohatera. Każdą z postaci można rozwijać w dowolny sposób, dzięki szeregowi zróżnicowanych umiejętności, oraz ponad 300-ma tzw. glyfami, które potrafią zmieniać właściwości poszczególnych czarów.

TERA – darmowa gra fantasy MMORPG

Warto zwrócić uwagę na rzadko spotykany w grach MMO system walki, który eliminuje podczas walki klikanie i zaznaczanie celu – ataki wyliczane są na podstawie naszej aktualnej pozycji względem przeciwników. Ponadto, dzięki rozbudowanemu systemowi politycznemu, możemy brać udział w społecznościowym życiu TERA i stać się władcą jednego z 19-u istniejących w grze regionów (a nawet całego kontynentu) i podejmować różne decyzje w sprawie podległych nam graczy – stając się władcą danego regionu, możemy zarówno utrudniać innym graczom zabawę, np. nakładając na nich wysokie podatki, lub ułatwiać im grę, zapewniając dostęp do specjalnych handlarzy oferujących unikatowe przedmioty.


Gra jest w pełni darmowa – jest to gra przeglądarkowa, a więc nie wymaga ściągania. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

TERA – darmowa gra fantasy MMORPG TERA – darmowa gra fantasy MMORPG TERA – darmowa gra fantasy MMORPG TERA – darmowa gra fantasy MMORPG

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone