Tanki Online

Zasiądź za sterem własnego czołgu i pokaż swoje umiejętności w walce z innymi graczami w dynamicznych bitwach PvP

Tanki Online – darmowa przeglądarkowa gra wojenna MMO

Tanki Online to darmowa przeglądarkowa gra wojenna w konwencji MMO, w której zasiadamy za sterem własnego czołgu i walczymy w dynamicznych, pełnych akcji bitwach z innymi graczami, w rożnych trybach rozgrywki i na zróżnicowanych mapach – samotnie lub w też grupie znajomych.

Tanki Online – darmowa przeglądarkowa gra wojenna MMO

Zabawę z Tanki Online zaczynamy jako zwykły szeregowy w najbardziej podstawowym modelu czołgu, ale dzięki niezwykle rozbudowanemu modelowi progresji, wraz z kolejnymi wygranymi rundami i ze zdobytym doświadczeniem, awansujemy na kolejne wojskowe rangi (ostatecznie możemy uzyskać stopień generała) i uzyskujemy dostęp do bardziej zróżnicowanej i potężniejszej broni, oraz pancerza – w grze mamy do wyboru w sumie kilkadziesiąt różnych ulepszeń o własnych statystykach (wszystkie możemy kupić za wirtualną walutę zdobywaną w trakcie gry, w związku z czym nie musimy za nic płacić). Z dostępnego w grze wyposażenia możemy stworzyć zarówno klasyczny czołg, jak jego bardziej futurystyczną wersję, strzelającą laserami, czy działkami impulsowymi. Dzięki ilości i różnorodności dostępnych ulepszeń, każdy czołg jest unikalny, dzięki czemu nie tylko wygląda inaczej, a i inaczej zachowuje się na polu walki.

Tanki Online – darmowa przeglądarkowa gra wojenna MMO

W grze Tanki Online dostępnych jest kilka zróżnicowanych trybów rozgrywki, w tym tryb Deatchmatch, w którym samotnie walczymy ze wszystkimi graczami, oraz Team Deathmatch, w którym z kolei walczymy wspólnie z innymi graczami. Dostępny jest także tryb Capture the Flag, w którym dwie pięcioosobowe drużyny rywalizują ze sobą o przejęcie flagi przeciwnika, oraz tryb Control Points, czyli walka o strategiczne punkty na mapie. Warto zaznaczyć, że w grze znajduje się przeglądarka serwerów, która umożliwia sprawdzenie jakie bitwy aktualnie się odbywają i jacy gracze biorą w nich udział.

Tanki Online – darmowa przeglądarkowa gra wojenna MMO

Bitwy w grze Tanki Online odbywają się na zróżnicowanych mapach, zarówno na otwartej przestrzeni, jak i w zamkniętych uliczkach. Niewątpliwą zaletą gry jest fakt, iż wspiera ona realistyczny model fizyki, tzn. że czołgi mogą np. się przewrócić, spaść z mostu, utknąć w rowie, czy ugrząźć w krzakach. Gra charakteryzuje się ponadto niezwykle prostym sterowaniem – do obsługi czołgu potrzebujemy zaledwie kilku przycisków.


Warto wiedzieć, że w grze mamy możliwość tworzenia własnych map, na których rozgrywane są później potyczki. Możemy także przedstawiać twórcom gry własne pomysły na usprawnienie rozgrywki – najlepsze pomysły trafiają później do gry, a ich autorzy są odpowiednio nagradzani. Dzięki takiemu rozwiązaniu, gra Tanki Online ciągle się rozwija, jest coraz lepsza i ciekawsza.


Gra jest w pełni darmowa, oraz dostępna w polskiej wersji językowej – jest to gra przeglądarkowa, a więc nie wymaga ściągania. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Tanki Online – darmowa przeglądarkowa gra wojenna MMO Tanki Online – darmowa przeglądarkowa gra wojenna MMO Tanki Online – darmowa przeglądarkowa gra wojenna MMO Tanki Online – darmowa przeglądarkowa gra wojenna MMO

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone