Stronghold Kingdoms

Wykaż się umiejętnościami strategicznymi i dyplomatycznymi i stwórz swoją własną twierdzę

Stronghold Kingdoms – darmowa przeglądarkowa gra ekonomiczna strategiczna MMO

Stronghold Kingdoms to przeglądarkowa gra strategiczna w konwencji MMO, w której gracz wciela się we władcę niewielkiego, średniowiecznego zamku i otaczających go włości, mając za zadanie rozbudowanie go do prawdziwej twierdzy, zdolnej do obrony królestwa przed wrogami. Stronghold Kingdoms to darmowa adaptacja popularnej serii gier Twierdza – gra zadowoli zarówno fanów poprzednich części, jak i wszystkich amatorów gier bitewnych i średniowiecznych klimatów.

Stronghold Kingdoms – darmowa gra ekonomiczna MMO na przeglądarkę

Grę Stronghold Kingdoms zaczynamy się od objęcia władzy nad niewielką wioską, którą musimy rozbudować w dobrze prosperujące miasto, a ostatecznie w prawdziwą twierdzę, otoczoną grubymi i wysokimi murami, z licznymi fortyfikacjami i głęboką fosą. Najpierw musimy zadbać o wydobycie surowców znajdujących się w naszym sąsiedztwie, postawienie domów dla naszych poddanych, oraz wybudowanie niezbędnych budynków gospodarczych i przemysłowych.

Stronghold Kingdoms – darmowa gra strategiczna MMO na przeglądarkę

Po rozbudowaniu naszego królestwa, oraz zgromadzeniu odpowiednich środków, możemy przystąpić do rekrutacji wojska i poszerzania swoich wpływów – od nas zależy jednak, czy zdecydujemy się powiększyć swoje terytorium siłą (np. atakując twierdze innych gracy i wykradając ich surowce), czy dyplomacją (możemy np. zawiązać sojusze, skupiając się na rozwoju ekonomicznym i wymianie handlowej). Niezależnie od wybranej strategii, należy pamiętać, że bez drobiazgowego planowania, nasze królestwo stanie się łatwym łupem dla innych graczy, a bez odpowiedniego zarządzania wojskami, nie obronimy naszej twierdzy, ani nie zdobędziemy twierdzy naszego przeciwnika.

Stronghold Kingdoms – przeglądarkowa gra ekonomiczna MMO za darmo

Ciekawą nowością w Stronghold Kingdoms są karty strategiczne, dzięki którym można szybko powiększyć swoją armię, zwiększysz wytrzymałość bram i wież, oraz błyskawicznie postawić dowolny budynek lub zwiększyć wydobycie określonego surowca – do wyboru jest w sumie kilkadziesiąt różnorodnych kart, które nieraz odegrają istotne znaczenie.


Gra jest w pełni darmowa – jest to gra przeglądarkowa, a więc nie wymaga ściągania. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Stronghold Kingdoms – przeglądarkowa gra strategiczna MMO za darmo Stronghold Kingdoms – darmowa gra strategiczna MMO

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone