Star Wars: The Old Republic

Wejdź do świata Gwiezdnych Wojen i stań po Jasnej lub Ciemnej stronie Mocy

Star Wars: The Old Republic – darmowa gra science-fiction MMORPG

Star Wars: The Old Republic to sieciowa gra MMORPG, osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen, w której gracz staje po jednej z dwóch przeciwstawnych stron (Republiki lub Imperium) i bierze udział w starciach, których stawką jest los galaktyki. W Star Wars: The Old Republic możesz zostać uzbrojonym w miecz świetlny rycerzem Jedi lub dołączyć do wyznawców ciemnej strony Mocy, czyli do wojowników Sithów – możesz także zostać przemytnikiem, żołnierzem, czy łowcą nagród.

Star Wars: The Old Republic – gra science-fiction MMORPG za darmo

Akcja gry Star Wars: The Old Republic rozgrywa się mniej więcej 300 lat po historii z gry Knights of the Old Republic, oraz około 3-4 tysiące lat przed wydarzeniami z filmowej serii George'a Lucasa. Oczywiście osią fabuły jest konflikt pomiędzy jasną, a ciemną stroną mocy, czyli starcie Republiki i Zakonu Jedi z Imperium Sithów.

Star Wars: The Old Republic – darmowa gra MMORPG

Sednem rozgrywki, poza głównym wątkiem fabularnym, jest walka i rozwijanie własnych umiejętności, oraz eksploracja świata gry (dzięki własnemu statkowi kosmicznemu), co zajmuje naprawdę dużo czasu i przynosi mnóstwo satysfakcji – w grze dostępnych jest aż 16 różnych planet, opanowanych przez różne rasy i frakcje.

Star Wars: The Old Republic – gra MMORPG za darmo

Istotnym elementem gry Star Wars: The Old Republic jest współpraca z postaciami z gry (NPC), oraz innymi graczami – dobre relacje z kompanami (NPC) są bardzo ważne, gdyż pomagają oni w zbieraniu surowców i wykonywaniu pobocznych zadań, natomiast współpraca z innymi graczami pozwala na wykonywanie nowych zadań, oraz branie udziału w widowiskowych, kosmicznych bitwach (z udziałem wielu innych graczy).


Gra jest w pełni darmowa. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Star Wars: The Old Republic – darmowe science-fiction MMORPG Star Wars: The Old Republic – science-fiction MMORPG za darmo Star Wars: The Old Republic – darmowa gra MMORPG Star Wars: The Old Republic – gra MMORPG za darmo

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone