Star Trek: Alien Domain

Poprowadź swoją frakcję do zwycięstwa w kosmicznej strategii MMO

Star Trek: Alien Domain – darmowa przeglądarkowa gra strategiczna MMO

Star Trek: Alien Domain to przeglądarkowa gra strategiczna MMO w klimacie science-fiction, rozgrywająca się w uniwersum Star Treka, w której dołączamy do Imperium Klingonów lub Zjednoczonej Federacji Planet i zmagamy się z innymi graczami o wpływy w tajemniczym rejonie wszechświata znanym jako Fluidic Space. Star Trek: Alien Domain to obowiązkowy tytuł nie tylko dla fanów Star Treka, ale i dla wszystkich amatorów przeglądarkowych strategii.

Star Trek: Alien Domain – przeglądarkowa gra strategiczna MMO za darmo

Fabuła gry Star Trek: Alien Domain rozgrywa się w słabo poznanym obszarze wszechświata znanym jako Fluidic Space, w którym Imperium Klingonów i Zjednoczona Federacja Planet badają tzw. płynną przestrzeń, próbując lepiej poznać swojego głównego przeciwnika, zamieszkującą ten obszar agresywną rasą o nazwie Gatunek 8472. Choć obszar płynnej przestrzeni jest bardzo niebezpieczny (zamieszkują go dziwne i tajemnicze stworzenia, a na dodatek panują tu inne prawa fizyki), to jest także bardzo cenny – znajdują się tutaj bowiem ciała niebieskie pełne wartościowych surowców, tajemnicze kryształy generujące ogromne ilości energii, oraz anomalie kwantowe pozwalające na szybkie podróżowanie pomiędzy jej obszarami.

Star Trek: Alien Domain – darmowa gra strategiczna MMO na przeglądarkę

Celem gracza w Star Trek: Alien Domain jest powiększenie strefy wpływów swojej frakcji, poprzez gromadzenie niezbędnych surowców, prowadzenie badań technologicznych, zakładanie kolejnych kolonii i powiększanie granic swojego terytorium, oraz poprzez rozbudowywanie swojej floty i toczenie kosmicznych pojedynków, zarówno z innymi graczami, jak i komputerowymi przeciwnikami (podzielonymi na kilka osobnych gatunków), w tym z licznymi przerażającymi stworami zamieszkującymi obszar płynnej przestrzeni. Każdy gracz ma do dyspozycji własną planetę i kilkanaście unikalnych dla swojej frakcji statków kosmicznych (każdy ma inne statystyki), dobrze znanych z filmów i seriali z serii Star Trek. Warto wiedzieć, że statki klingośkie mają wyższe statystyki uniku, oraz prędkości ataku, natomiast statki federacji są bardziej wytrzymałe, oraz posiadają większą ilość punktów życia.

Star Trek: Alien Domain – gra strategiczna MMO na przeglądarkę za darmo

Głównym celem gracza w Star Trek: Alien Domain jest powiększenie swojego terytorium, co wiąże się z licznymi starciami z komputerowymi przeciwnikami, oraz innymi graczami i gildiami – można toczyć walki zarówno jeden na jednego, jak i organizować większe starcia, np. na przyczółki rywali, czy też brać udział w wielkich bitwach pomiędzy poszczególnymi gildiami. Walki odbywają się w systemie turowym i polegają na starciach dwóch flot składających się z formacji złożonych z rzędów przedniego i tylnego. Warto wiedzieć, że w pojedynkach pomagają nam oficerowie, z których każdy ma inne atrybuty, oraz oferuje unikalną zdolność, którą można wykorzystać w trakcie walki. Każdy gracz posiada także statek flagowy, dysponujący potężną zdolnością, która umiejętnie wykorzystana może istotnie przyczynić się do zwycięstwa.


Gra jest w pełni darmowa – jest to gra przeglądarkowa, a więc nie wymaga ściągania. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Star Trek: Alien Domain – przeglądarkowa gra strategiczna MMO Star Trek: Alien Domain – gra strategiczna MMO na przeglądarkę

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone