Star Conflict

Zasiądź za sterami własnego statku kosmicznego i leć walczyć w wielkich, kosmicznych bitwach

Star Conflict – darmowa gra science-fiction MMO

Star Conflict to kosmiczny symulator w konwencji MMO, w której jako piloci własnego statku kosmicznego walczymy przeciwko komputerowym wrogom i innym graczom. Ważną częścią rozgrywki jest także ciągłe modyfikowanie i ulepszanie statków w nowe części i technologie.

Star Conflict – gra science-fiction MMO za darmo

Akcja gry Star Conflict toczy się w odległej przyszłości, kilka tysięcy lat po założeniu przez ludzi pierwszych kolonii na innych światach. Świat gry podzielony jest na kilkadziesiąt zróżnicowanych sektorów, w których można znaleźć pasy asteroidów, tajemnicze lokacje i opuszczone stacje kosmiczne. Fabuła gry skupiona jest na jednym z sektorów galaktyki, a mianowicie na Sektorze 1337, w którym znajdują się ruiny pradawnej cywilizacji, która została unicestwiona przez tajemniczy kataklizm. Choć sektor ten jest wyjątkowo niebezpieczny, to nie brakuje osób, które się do niego zapuszczają, oczywiście w poszukiwaniu bogactw i cennych artefaktów – gracz jest jedną z tych osób.

Star Conflict – darmowa gra science-fiction MMO

Gra Star Conflict oferuje do wyboru sporo statków kosmicznych, zaczynając od małych i szybkich myśliwców, po ciężkie fregaty i wielkie gwiezdne krążowniki, z których każdy służy do innych misji i zadań (jedne służą do rekonesansu, inne do wsparcia sojuszników, a inne do ataku na przeciwnika) – wszystkie jednostki można dodatkowo uzbroić w dziesiątki różnego rodzaju bomb, działek laserowych i rakiet. Aby móc ulepszać posiadany statek lub też zakupić nową i lepszą jednostkę potrzebujemy pieniędzy – środki na ten cel można zdobyć spełniając kolejne zadania i kontrakty.

Star Conflict – gra science-fiction MMO za darmo

Star Conflict to typowa gra MMO, a więc oferuje zaawansowane możliwości interakcji z innymi graczami, z którymi możemy się komunikować, oraz z którymi możemy współpracować, rywalizować lub walczyć – możemy też założyć własną gildię i wziąć udział w ogromnych walkach PvP, w których stawką jest dominacja nad wybranym sektorem w świecie gry.


Gra jest w pełni darmowa. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Star Conflict – darmowa gra kosmiczna MMO Star Conflict – gra kosmiczna MMO za darmo Star Conflict – darmowa gra science-fiction Star Conflict – gra science-fiction za darmo

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone