Smite

Wciel się w jednego z kilkudziesięciu mitycznych bogów w oryginalnej grze MOBA

Smite – darmowa gra fantasy MOBA

Smite to innowacyjna gra z popularnego gatunku MOBA, w której wcielamy się w jednego z kilkudziesięciu mitycznych bogów i walczymy z innymi graczami w grupowych starciach w kilku zróżnicowanych trybach rozgrywki. Gra Smite oparta jest na technologii Unreal Engine 3, dzięki czemu może się pochwalić szczegółową grafikę, prezentującą wyraźnie wyższy poziom od typowych produkcji z gatunku MOBA.

Smite – darmowa gra akcji MOBA

Smite przypomina typową grę MOBA, w której gracze biorą udział w pojedynkach drużynowych, a ich głównym celem jest zniszczenie bazy przeciwnika, jednak w odróżnieniu od innych podobnych produkcji, w grze Smite walki ukazane są z perspektywy trzeciej osoby, dzięki czemu gra jest bardziej zbliżona do dynamicznych gier akcji, oraz pozwala graczom lepiej wczuć się w klimat gry. Dzięki innowacyjnemu jak na grę MOBA systemowi sterowania, Smite przypomina grę typowo zręcznościową, a więc pozytywnie wyróżnia się na tle niezliczonych klonów DotA, które przypominają gry strategiczne.

Smite – gra fantasy MOBA za darmo

Naszym głównym zadaniem w grze Smite jest dotarcie do bazy przeciwnika i zabicie broniącego jej potężnego minotaura – w realizacji celu wspierają nas sterowane przez komputer jednostki sojusznicze, poruszające się po wyznaczonych z góry trasach. Jako, że Smite to gra MOBA, to wszystkie pojedynki rozgrywają się pomiędzy dwoma drużynami (pięcioosobowymi), a więc umiejętna współpraca pomiędzy graczami jest niezbędna do pokonania przeciwnej drużyny i zwycięstwa. Poza standardowym trybem rozgrywki, gra oferuje także kilka innych trybów, w tym pojedynki jeden na jednego, oraz tryb treningowy, pozwalający m.in. na wypróbowanie różnego rodzaju taktyk, oraz sprawdzenie jak radzą sobie na polu walki inni bogowie.

Smite – gra akcji MOBA za darmo

W grze Smite gracze wcielają się w bóstwa pochodzące z różnych mitologii, w tym w tak znane jak Afrodyta, Apollo, Ares, Atena, Hades, Herkules, Posejdon, Prometeusz, Thor, czy Zeus, a także wiele innych. Każda z dostępnych w grze postaci ma własną charakterystykę, oraz dysponuje szeregiem unikalnych mocy i umiejętności, które może rozwijać w trakcie kolejnych potyczek – w zależności od tego, jakie umiejętności zdecydujecie się ulepszać, będziecie pełnili inną rolę na polu walki, możecie np. skupić się na atakowaniu przeciwników lub wspomaganiu przyjaciół, czy też na kontroli pola walki.


Gra jest w pełni darmowa, oraz dostępna w polskiej wersji językowej. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Smite – gra fantasy MOBA Smite – gra akcji MOBA Smite – gra fantasy MOBA Smite – gra akcji MOBA

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone