Sizzling Hot

gatunek gry: hazardowa » mmo »

rodzaj gry: www (przeglądarkowa) »

Zagraj we wciągającą grę hazardową online i przekonaj się, czy masz szczęście

Sizzling Hot – darmowa przeglądarkowa gra hazardowa

Sizzling Hot to przeglądarkowa gra hazardowa, będąca chyba najpopularniejszym slotem typu „jednoręki bandyta” na świecie, umożliwiającym zabawę zarówno w darmowym trybie, jak i na prawdziwe pieniądze – jest to wersja online klasycznej gry na automacie. Gra Sizzling Hot zawdzięcza swoją popularność przede wszystkim wyjątkowej prostocie rozgrywki (jest to obencie najmniej skomplikowana gra tego typu na rynku) i klasycznym temacie, ale też wysokiemu prawdopodobieństwu wygranej i możliwością gry zarówno na zwykłym komputerze, jak i tablecie, czy smartfonie.

Sizzling Hot – darmowa przeglądarkowa gra hazardowa

Gra Sizzling Hot jest bardzo prosta, gdyż opiera się na tych samych zasadach, co gra na tradycyjnym automacie. W grze dostępnych jest 5 linii wygrywających, których liczbę wybieramy przed rozpoczęciem gry, podobnie jak stawkę za pojedynczą linię – im więcej wybranych linii wygrywających, tym większe prawdopodobieństwo zdobycia punktowanego układu symboli, ale większa jest także minimalna stawka za pojedynczy układ. Zabawę rozpoczynamy od wybrania liczby linii wygrywających i stawki za pojedynczą linię, a następnie wciśnięcia przycisku „start” (możemy też wybrać opcję gry automatycznej), po czym bębny wirtualnej maszyny zaczynają wirować, zatrzymując się po kolei na różnych symbolach – wykręcanie trzech lub więcej identycznych symboli oznacza wygraną (różną w zależności od otrzymanych symboli i wybranych wcześniej ustawień gry).

Sizzling Hot – darmowa przeglądarkowa gra hazardowa

Symbole przedstawiają głównie owoce, ale dostępne są też gwiazdy (które zwiększają szansę na wygraną), oraz numery, z których najważniejsza jest siódemka, która jest najlepiej punktowana, a więc daje największą wygraną – dla przykładu otrzymując układ z pięciu symboli siódemki, możemy liczyć na wygraną nawet 10-20 razy wyższą, niż w przypadku pozostałych symboli.

Sizzling Hot – darmowa przeglądarkowa gra hazardowa

W odróżnieniu od innych podobnych gier, Sizzling Hot praktycznie nie ma dodatkowych funkcji, takich jak np. rundy premiowe znane z innych gier slotowych. Dostępna jest jedynie opcja „gamble”, która pozwala na powielenie wygranej. Opcja „gamble” pojawia się po każdym zwycięskim spinie i umożliwia minię grę, w której należy wytypować kolor karty, która zostaje następnie odkryta – jeśli wybierzemy prawidłowy kolor, to nasza wygrana zostaje podwojona.


Gra jest w pełni darmowa – jest to gra przeglądarkowa, a więc nie wymaga ściągania. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone