Shards of War

Poprowadź swoją drużyną do zwycięstwa nad przeciwnikami z równoległego wszechświata

Shards of War – darmowa gra MOBA

Shards of War to osadzona w futurystycznym świecie sieciowa gra akcji (z elementami strategii i RPG), należąca do popularnego gatunku MOBA, w której gracze wcielają się w postacie z równoległych światów i walczą ze sobą w 20-minutowych pojedynkach – gra nastawiona jest na rywalizację drużynową (walczą ze sobą dwie pięcioosobowe drużyny). W odróżnieniu od wielu innych gier MOBA, Shards of War stawia na prostszą i jednocześnie bardziej dynamiczną rozgrywkę – w grze zrezygnowano m.in. z broni kontaktowej (np. mieczy) i magii, na rzecz broni dystansowej (strzelniczej).

Shards of War – gra MOBA za darmo

Akcja gry Shards of War toczy się w odległej i ponurej przyszłości, w której doszło do otwarcia portalu do światów równoległych, które teraz walczą ze sobą o dominację w nowym świecie i przejęcie kontroli nad portalami, jedni aby je zamknąć, drudzy aby wykorzystać je do inwazji innych rzeczywistości. W świecie Shards of War, przy pomocy wojowników zwanych Sentinelami, walczą ze sobą dwie frakcje, pochodzące z dwóch różnych światów – gracz wciela się w jednego z wojowników i ma za zadanie poprowadzenie swojej frakcji ku zwycięstwu.

Shards of War – darmowa gra MOBA

Rozgrywka w Shards of War polega na rywalizacji dwóch pięcioosobowych drużyn, które znajdują się na dwóch przeciwległych krańcach mapy i sterując swoimi jednostkami, starają się wyeliminować wrogie jednostki, zniszczyć ich wieże obronne, a ostatecznie zrównać z ziemią ich kwaterę główną – w czasie walki, oprócz ataku na bazę przeciwnika, równie ważna jest obrona własnej bazy i odpieranie ataków wroga.

Shards of War – gra MOBA za darmo

Gracze mają do dyspozycji 10 różnych Sentinelów, różniących się zarówno umiejętnościami (każdy posiada trzy umiejętności specjalne, w tym jedną bardzo potężną), jak i dostępnym arsenałem (każdy ma swoją podstawową broń) – poszczególni Sentinele pełnią odmienne role w drużynie, jedni atakują przeciwnika, inni bronią swojej bazy i drużyny, a inni stanowią wsparcie dla pozostałych. Kluczem do zwycięstwa jest wybór odpowiedniej taktyki, oraz umiejętne współdziałanie w ramach drużyny.


Po zakończonej bitwie wszyscy gracze otrzymują odpowiednie do wyników punkty doświadczenia, które służą do rozwijania statystyk i umożliwiają odblokowywanie nowych przedmiotów – natomiast zwycięscy gracze nagradzani są dodatkowo skrzynią z różnymi przedmiotami, które można wykorzystać w następnych walkach.


Gra jest w pełni darmowa, oraz dostępna w polskiej wersji językowej. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Shards of War – darmowa gra MOBA Shards of War – darmowa gra MOBA Shards of War – darmowa gra MOBA Shards of War – darmowa gra MOBA

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone