Seafight – Piraci

Wyrusz na podbój mórz i oceanów i poznaj smak pirackiego życia

Seafight – Piraci – darmowa przeglądarkowa gra przygodowa MMO

Seafight – Piraci to przeglądarkowa gra przygodowa, w której wcielamy się w kapitana niewielkiego okrętu i wyruszamy na karaibskie wody, aby łupić statki handlowe i walczyć z morskimi potworami jako najgroźniejszy z piratów. Seafight – Piraci to połączenie cRPG z grą ekonomiczną i zręcznościową – z pewnością przypadnie do gustu zarówno fanom potyczek PvE, jak i PvP.

Seafight – Piraci – przeglądarkowa gra przygodowa MMO za darmo

Grę Seafight – Piraci rozpoczynamy mając w posiadaniu jedynie niewielki i słabo wyposażony okręt, oraz marną załogę, a więc początkowo nie mamy co marzyć o sławie i wielkich podbojach. Aby stać się prawdziwym piratem, najpierw musimy ulepszyć nasz okręt (montując nowe żagle, oraz pokłady i wzmocnienia kadłuba), zakupić lepsze działa, harpuny i amunicję, oraz zatrudnić lepiej wykwalifikowaną załogę (np. kapitana, lekarza, czy obserwatora) – w innym przypadku nasz statek będzie łatwym łupem dla innych piratów, oraz ofiarą dla morskich potworów.

Seafight – Piraci – darmowa gra przygodowa MMO na przeglądarkę

Fundusze potrzebne do ulepszenia okrętu zdobędziemy wykonując przeróżne misje – w nagrodę otrzymamy złoto i różne przedmioty. Wraz z postępem w grze otrzymamy możliwość przeniesienia się do większego i potężniejszego statku, powoli torując sobie drogę do zastania najsłynniejszym i najgroźniejszym piratem z Karaibów. Należy dodać, że w grze mamy do wyboru wiele różnego rodzaju okrętów, różniących się od siebie nie tylko wyglądem, ale i statystkami i wyposażeniem.

Seafight – Piraci – przeglądarkowa gra przygodowa MMO

Sednem rozgrywki w grze Seafight – Piraci są jednak potyczki, zarówno z komputerowymi przeciwnikami i morskimi potworami (jak syreny, ogromne żółwie, czy potężne kałamarnice), jak i innymi graczami. Statki możemy atakować na dwa sposoby, wykorzystując armaty i zatapiając łódź przeciwnika lub dokonując abordażu, dzięki czemu możemy po zwycięstwie złupić wrogi statek – powodzenie pierwszego planu zależy od wytrzymałości statku i jego potencjału ogniowego, natomiast drugiego od ekwipunku i wyszkolenia piratów. Aspekt PvP to zdecydowanie najważniejszy element tej gry.


Gra jest w pełni darmowa, oraz dostępna w polskiej wersji językowej – jest to gra przeglądarkowa, a więc nie wymaga ściągania. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Seafight – Piraci – gra przygodowa MMO na przeglądarkę Seafight – Piraci – darmowa przeglądarkowa gra przygodowa MMO

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone