S.K.I.L.L.: Special Force 2

Zostać członkiem elitarnych oddziałów specjalnych i sprawdź swoje siły w walce

S.K.I.L.L.: Special Force 2 – darmowa strzelanka MMOFPS

S.K.I.L.L.: Special Force 2 to typowa sieciowa strzelanina FPP, w której zostajemy członkiem najlepszych oddziałów specjalnych na świecie (w tym amerykańskiego Delta Force, brytyjskiego SAS, czy rosyjskiego Specnazu), biorąc udział w dynamicznych pojedynkach w zróżnicowanych trybach walki.

S.K.I.L.L.: Special Force 2 – darmowa gra akcji MMOFPS

Rozgrywka w grze S.K.I.L.L. nie odbiega od standardów gier FPP – polega głównie na eliminacji wrogich sił przeciwnika. Gra oferuje kilka rozbudowanych trybów rozgrywki, przeznaczonych dla maksymalnie szesnastu graczy – począwszy od najbardziej standardowych, jak Deathmatch (gdzie każdy jest celem każdego), oraz Team Deathmatch (w którym celem gracza jest przeciwna drużyna), do tych bardziej nietypowych, jak Survival (gdzie razem z trzema innymi graczami należy przetrwać trzydzieści fal przeciwników), czy Seizure (w którym głównym celem jest ochrona lub zdobycie tajnych danych) i Escape (gdzie trzeba aktywować radiostacje i w krótkim czasie dostać się do obszaru ewakuacyjnego, co próbuje uniemożliwić przeciwna drużyna).

S.K.I.L.L.: Special Force 2 – strzelanka MMOFPS za darmo

Gra S.K.I.L.L. wyróżnia się realistycznie odwzorowaną bronią (którą możemy samodzielnie dobierać i do której możemy montować różne dodatki), rozbudowanym systemem rozwoju postaci i różnorodnymi trybami zabawy, oraz świetną grafiką (jak na produkcję typu free-to-play) i dobrze zaprojektowanymi mapami.

S.K.I.L.L.: Special Force 2 – gra akcji MMOFPS za darmo

S.K.I.L.L. to jedna z najlepszych darmowych gier FPP – przypadnie do gustu zarówno samotnym graczom, jak i zorganizowanym grupom. To świetna gra zarówno dla osób szukającym chwilowej i prostej rozrywki, jak i dla szukających trudniejszych zadań i bardziej wymagających przeciwników.


Gra jest w pełni darmowa, oraz dostępna w polskiej wersji językowej. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

S.K.I.L.L.: Special Force 2 – strzelanka MMOFPS S.K.I.L.L.: Special Force 2 – strzelanka MMOFPS S.K.I.L.L.: Special Force 2 – strzelanina MMOFPS S.K.I.L.L.: Special Force 2 – strzelanina MMOFPS

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone