Rising Cities

Zostań burmistrzem niewielkiego miasteczka i stwórz z niego metropolię

Rising Cities – darmowa przeglądarkowa gra ekonomiczna strategiczna MMO

Rising Cities to przeglądarkowa gra ekonomiczna-strategiczna, gdzie jako burmistrz niewielkiego wirtualnego miasteczka, musimy przeobrazić je w tętniącą życiem metropolię, stawiając kolejne budynki i umiejętnie zarządzając sprawami miasta – gra należy do popularnego gatunku sieciowych city-builderów. Rising Cities powinien przypaść do gustu przede wszystkim fanom takich gier jak SimCity.

Rising Cities – darmowa gra ekonomiczna MMO na przeglądarkę

Zadaniem gracza w Rising Cities jest rozbudowa miasteczka, oczywiście poprzez budową kolejnych budynków i struktur (mając na uwadze rozsądne planowanie układu budynków), a przy tym zarządzanie transportem, siecią energetyczną, handlem i przemysłem, oraz kontrolowanie budżetu i zaludnienia, a także zaspokajanie potrzeb mieszkańców (przede wszystkim poprzez zapewnienie im bezpieczeństwa, rozrywki i dobrego samopoczucia) – do zadań gracza należy ponadto pobieranie czynszów i podatków, oraz czuwanie nad odpowiednim zapasem różnych dóbr i surowców. Ważnym elementem gry jest także handel z innymi burmistrzami, czyli innymi graczami.

Rising Cities – darmowa gra strategiczna MMO na przeglądarkę

Wraz z budową kolejnych budynków i przejściu kolejnych etapów gry, gracz uzyskuje doświadczenie, dzięki któremu może awansować na kolejny poziom, co z kolei odblokuje dostęp do nowych budynków. Budynki zostały podzielone na kilka kategorii, w tym na mieszkalne, produkcyjne i przemysłowe, oraz elektrownie, ulice i place, a także budynki specjalne.

Rising Cities – przeglądarkowa gra ekonomiczna MMO za darmo

W Rising Cities gracz musi się wykazać nie tylko umiejętnościami planisty i urbanisty, ale i zmysłem strategicznym i ekonomicznym, gdyż sprawne funkcjonowanie miasta zależy od szeregu powiązanych ze sobą zależności, których poznanie jest kluczem do sukcesu.


Gra jest w pełni darmowa, oraz dostępna w polskiej wersji językowej – jest to gra przeglądarkowa, a więc nie wymaga ściągania. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Rising Cities – przeglądarkowa gra strategiczna MMO za darmo Rising Cities – darmowa gra strategiczna MMO

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone