Rail Nation

Zostań prezesem niewielkiego przedsiębiorstwa kolejowego i stwórz z niego własną kompanię kolejową

Rail Nation – darmowa przeglądarkowa gra ekonomiczna strategiczna MMO

Rail Nation to bardzo rozbudowana przeglądarkowa gra strategiczna, w której gracze wcielają się w prezesów przedsiębiorstw kolejowych, a ich zadaniem jest stworzenie prawdziwego kolejowego imperium. Choć gra Rail Nation skierowana jest głównie do fanów kolejnictwa i pociągów, to powinna przypaść do gustu także pozostałym graczom, nie obeznanym w tym temacie, szczególnie fanom strategii ekonomicznych.

Rail Nation – darmowa gra ekonomiczna MMO na przeglądarkę

Grę Rail Nation zaczynamy jako prezes niewielkiej firmy, z której mamy stworzyć własną kompanię kolejową, przede wszystkim odpowiednio kształtując połączenia kolejowe, czyli tworząc dochodowe szlaki handlowe i transportowe – głównym zadaniem gracza jest bowiem przewożenie różnych towarów i materiałów. Kluczowym elementem rozgrywki jest także rozwijanie własnych stacji kolejowych i tworzenie wokół nich odpowiedniej infrastruktury, zamieniając je w nowoczesne ośrodki handlu. Jeśli chcemy być konkurencyjni względem pozostałych działających w grze firm, musimy także dbać o stan naszego taboru, regularnie inwestując w nowe technologie, oraz kupując nowsze i lepsze modele pociągów. Wszystko to ma wpływ na efektywność naszego taboru, a więc na ewentualny sukces lub porażkę.

Rail Nation – darmowa gra strategiczna MMO na przeglądarkę

Duża zaletę gry Rail Nation jest wiernie odwzorowany przemysł kolejowy, na co składa się przede wszystkim ponad czterdzieści typów maszyn (od tanich lokomotyw parowych, po nowoczesne pociągi elektryczne), prawie pięćdziesiąt rodzajów wagonów, oraz kilkadziesiąt rodzajów materiałów, które możemy przewozić.

Rail Nation – przeglądarkowa gra ekonomiczna MMO za darmo

Należy także wspomnieć o dynamicznej mapie, na której możemy zobaczyć cały nasz tabor, oraz system, dzięki któremu możemy śledzić w czasie rzeczywistym przejazdy wszystkich naszych pociągów i obliczyć ceny transportowanych produktów.


Gra jest w pełni darmowa, oraz dostępna w polskiej wersji językowej – jest to gra przeglądarkowa, a więc nie wymaga ściągania. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Rail Nation – przeglądarkowa gra strategiczna MMO za darmo Rail Nation – darmowa gra strategiczna MMO

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone