Pirate Storm

Zasiądź za sterami pirackiego statku i zostań najgroźniejszym korsarzem na karaibskich wodach

Pirate Storm – darmowa przeglądarkowa gra przygodowa MMO piraci

Pirate Storm to przeglądarkowa gra przygodowa (wzbogacona elementami RPG i MMO), w której wcielisz się w kapitana pirackiego statku, na którym będziesz łupił statki handlowe, szukał zatopionych skarbów, oraz walczył z morskimi potworami i innymi korsarzami.

Pirate Storm – przeglądarkowa gra przygodowa MMO za darmo piratach

Akcja gry Pirate Storm toczy się w fantastycznym świecie stworzonym na podobieństwo XVII-wiecznych Karaibów – co oczywiste, akcja gry rozgrywa się w większości na morzu, choć jest tu także sporo małych wysepek, z portowymi miastami i miasteczkami. Świat gry podzielony jest na trzy różne regiony, z których każdy jest coraz bardziej niebezpieczniejszy – każdy z regionów składa się natomiast z 12 map. Gracz mam do wyboru szeroką gamę statków i wyposażenia do nich (takiego jak armaty, maszty, czy wyrzutnie harpunów) – rozbudowywanie i ulepszanie statku jest dość istotne, gdyż ma to wpływ możliwości bojowe i transportowe naszej jednostki.

Pirate Storm – darmowa gra przygodowa MMO na przeglądarkę piraci

Fabuła gry Pirate Storm koncentruje się głównie na morskich bitwach, toczonych zarówno z zarówno z innymi graczami (PvP), jak i jednostkami sterowanymi przez komputer (PvE) – poza bitwami i łupieniem wrogich statków, można także poszukiwać zatopionych i dawno zapomnianych skarbów.

Pirate Storm –  przeglądarkowa gra przygodowa MMO piratach

Najważniejszymi miejscami w grze są porty, gdzie można m.in. naprawić statek, zakupić uzbrojenie i dodatkowe wyposażenie, oraz podjąć się ciekawych misji.


Gra jest w pełni darmowa, oraz dostępna w polskiej wersji językowej – jest to gra przeglądarkowa, a więc nie wymaga ściągania. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Pirate Storm – gra przygodowa MMO na przeglądarkę Pirate Storm – darmowa przeglądarkowa gra przygodowa MMO Pirate Storm – gra przygodowa MMO na przeglądarkę Pirate Storm – darmowa przeglądarkowa gra przygodowa MMO

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone