One Piece Online

gatunek gry: mmorpg »

Zostań piratem w grze MMORPG powstałej na bazie niezwykle popularnej mangi

One Piece Online to gra akcji MMORPG w świecie niezwykle popularnej mangi One Piece, w której wcielamy się w jednego z piratów zamieszkujących świat gry, którego jedynym celem jest wzbogacenie się i zdobycie sławy. One Piece Online to świetna propozycja nie tylko dla fanów serii One Piece, ale także dla wszystkich graczy szukających rozbudowanej fabuły i świetnie zaprojektowanego systemu walki.

Grę One Piece Online rozpoczynamy jako niezbyt ważny członek jednego z pirackich klanów, który uciekł na wyspę Seabody przed ścigającymi go żołnierzami. W grze mamy do wyboru trzy klasy postaci, Snipera, Swordsmana, oraz Devil Fruit Usera, z których każda dysponuje unikalnymi dla siebie zdolnościami, oraz stylem walki, który działa na zasadzie papier-kamień-nożyce, co w uproszczeniu oznacza, że jedna postać jest silniejsza od drugiej, ale jednocześnie jest słabsza od trzeciej – przykładowo Sniper jest silniejszy od Devil Fruit Usera, ale słabszy od Swordsmana, który z kolei jest słabszy od Devil Fruit Usera. Ten system walki sprawia, że pojedynki są trudniejsze i wymagają odpowiedniej taktyki, polegającej na optymalnym wykorzystaniu mocnych i słabych stron naszej pirackiej drużyny.

Rozgrywka w One Piece Online polega głównie na wykonywaniu kolejnych misji fabularnych (których jest w sumie kilkadziesiąt), w czasie których odwiedzamy różnego rodzaju lokacje i walczymy z coraz to silniejszymi przeciwnikami. Oprócz zadań fabularnych, czekają na nas także dodatkowe zadania, jak możliwość wcielenia się w łowcę nagród, czy wybrania się na wyprawę archeologiczną – oczywiście w celu zdobycia złota. W walkach pomagają nam towarzysze, których możemy zrekrutować w lokalnej tawernie – na początku gry mamy możliwość posiadania jedynie jednego pomocnika, jednak wraz ze zdobywanymi poziomami doświadczenia uzyskamy możliwość rekrutacji kolejnych (maksymalnie czterech).

Najważniejszym elementem rozgrywki w One Piece Online są oczywiście walki z kolejnymi przeciwnikami, oparte na stylu walki z klasycznych RPG-ów akcji, oraz gier tower defense. W czasie walki możemy bezpośrednio kontrolować naszego bohatera lub pozwolić na jego sterowanie komputerowi i decydować jedynie o użyciu specjalnych zdolności naszego bohatera. Sukces w walce zależy m.in. od formacji naszej drużyny, oraz ilości i zdolności naszych pomocników. Należy zwrócić uwagę, że warto rekrutować pomocników nawet jeśli nie mamy zamiaru wykorzystać ich na polu walki, gdyż samo ich posiadanie zwiększa naszą szansę na wygraną, gdyż oddziaływają oni na zdolności naszych towarzyszy, a tym samym na przebieg walki.


Gra jest w pełni darmowa – jest to gra przeglądarkowa, a więc nie wymaga ściągania. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone