Nosgoth

Przenieś się do mrocznego świata i stań po stronie ludzi lub wampirów w brutalnej sieciowej grze akcji

Nosgoth – darmowa gra akcji MMO

Nosgoth to klasyczna, sieciowa gra akcji stworzona do rozgrywek wieloosobowych, w której stajemy po stronie ludzi lub wampirów i bierzemy udział w krwawych starciach pomiędzy dwoma czteroosobowymi drużynami. Gra Nosgoth jest osadzona w uniwersum znanym z kultowej serii Legacy of Kain, jednak nie jest jej bezpośrednią kontynuacją, ale spin-offem, nastawionym na drużynową rozgrywkę wieloosobową.

Nosgoth – darmowa gra akcji MMO

Akcja gry rozgrywa się w krainie Nosgoth, w której trwa krwawa wojna pomiędzy ludźmi i wampirami o dominację nad całą krainą – ludzie wykorzystują w tym celu zaawansowaną technologię, natomiast wampiry swoją dziką, naturalną siłę i wyjątkowe zdolności. Jak nietrudno się domyślić, mamy możliwość opowiedzenia się po jednej lub drugiej stronie konfliktu. Wybierając stronę warto jednak wiedzieć, że obie rasy oferują inny model rozgrywki – ludzie specjalizują się w atakach na dystans, korzystając w tym celu z łuków, kusz, czy miotaczy ognia, natomiast wampiry w atakach bezpośrednich, wykorzystując umiejętności wspinania się po ścianach, czy szybowania w powietrzu, co znacznie ułatwia im przemieszczanie się po polu walki.


W grze Nosgoth mamy do wyboru po pięć klas postaci dla każdej z frakcji – po stronie ludzi są to Alchemist, Hunter, Prophet, Scout, oraz Vanguard, a po stronie wampirów Deceiver, Reaver, Sentinel, Summoner, oraz Tyrant. Jak w innych podobnych tytułach, także i tutaj każda klasa posiada własny styl walki i unikalne dla siebie zdolności, które określają rolę odgrywaną na polu walki.

Nosgoth – darmowa gra akcji MMO

Potyczki w grze Nosgoth rozgrywają się na kilku zróżnicowanych mapach i w kilku odrębnych trybach rozgrywki, takich jak Team Deatchmatch, Flashpoint, czy Capture the Body. Gra wyróżnia się przede wszystkim świetnie zaprojektowanym systemem walki, gwarantującym pełne akcji potyczki, które zadowolą zarówno graczy preferujących ataki na dystans, jak i lubionych walczyć w zwarciu. Choć kluczowym czynnikiem mającym wpływ na wynik walki są umiejętności indywidualnych graczy, to jednak bardzo ważna jest też kooperacja pomiędzy członkami drużyny – dzięki sprawnej współpracy z innymi graczami możemy pokonać nawet silniejszego przeciwnika.


Choć Nosgoth to typowa gra akcji, to nie brakuje w niej elementów z gier RPG. Przykładowo po każdej wygranej walce otrzymujemy punkty doświadczenia, dzięki którym możemy odblokować nowe zdolności, oraz zmienić wygląd naszej postaci. Poza doświadczeniem otrzymujemy także złoto, które możemy wykorzystać np. do kupna różnego rodzaju przedmiotów, zwiększających możliwości naszej postaci – przedmioty te, wraz z postępem w grze dostępne są w coraz potężniejszych wariantach.

Nosgoth – darmowa gra akcji MMO

Niewątpliwą zaletą gry Nosgoth jest przyjazny dla gracza model free-to-play, dzięki któremu nie widać istotnej różnicy pomiędzy graczami grającymi za darmo, a tymi płacącymi – najlepiej odzwierciedla to fakt, że najlepsze przedmioty w grze można zdobyć wyłącznie poprzez granie, a nie wydawanie pieniędzy.


Gra jest w pełni darmowa. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Nosgoth – darmowa gra akcji MMO Nosgoth – darmowa gra akcji MMO Nosgoth – darmowa gra akcji MMO Nosgoth – darmowa gra akcji MMO

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone