My Sunny Resort

Zostań menedżerem pięknego ośrodka wczasowego na słonecznych Filipinach

My Sunny Resort – darmowa przeglądarkowa gra ekonomiczno-strategiczna MMO

My Sunny Resort to przeglądarkowa gra ekonomiczno-strategiczna w konwencji MMO, o budowaniu i zarządzaniu ośrodkiem wczasowym na Filipinach, w której wcielamy się w początkującego menadżera, próbującego stworzyć najlepszy ośrodek turystyczny w okolicy, a z czasem całą sieć wakacyjnych kurortów w różnych częściach świata. My Sunny Resort może się pochwalić rozbudowaną rozgrywką, oraz bardzo ładną, przejrzystą i szczegółową grafiką.

My Sunny Resort – przeglądarkowa gra ekonomiczno-strategiczna MMO za darmo

Rozpoczynając grę w My Sunny Resort mamy początkowo do dyspozycji jedynie budynek recepcji i kawałek piaszczystej plaży, dlatego aby przyciągnąć turystów do naszego kurortu, musimy wybudować odpowiednie budynki, przede wszystkim budynki mieszkalne, oraz różnego rodzaju bary i restauracje, a także sklepy i dodatkowe atrakcje w stylu basenu, dyskoteki, kasyna, czy szkoły surfingu. W sumie w grze My Sunny Resort dostępnych jest kilkadziesiąt różnego rodzaju budynków – początkowo mamy dostęp jedynie do tych najbardziej podstawowych, jednak wraz z postępem w grze, czyli po zdobyciu odpowiedniego doświadczenia i wystarczającej ilości pieniędzy, uzyskamy możliwość stawiania coraz to atrakcyjniejszych i ekskluzywniejszych budowli, które pozwolą na wyciągnięcie od odwiedzających nasz kurort turystów jak największych ilości pieniędzy.

My Sunny Resort – darmowa gra ekonomiczno-strategiczna MMO na przeglądarkę

Jedną z największych zalet My Sunny Resort jest możliwość poszerzenia swojej działalności, czyli wybudowania innych ośrodków turystycznych, w różnych częściach świata – taką możliwość otrzymają jednak najbardziej doświadczeni i najbogatsi menadżerowie. Osiągnięcie 30-go poziomu doświadczenia pozwoli nam na stworzenie kurortu w górach, a 60-go poziomu na zbudowanie ośrodka w Afryce. Wszystkie należące do nas ośrodki turystyczne możemy ze sobą połączyć, co pozwali np. na przekierowanie turystów z przepełnionego kurortu do ośrodka z większą ilością wolnych miejsc – odwiedzających nasze ośrodki turystów możemy też wysłać do kurortów należących do naszych znajomych.

My Sunny Resort – gra ekonomiczno-strategiczna MMO na przeglądarkę za darmo

My Sunny Resort to gra MMO, a więc umożliwia współpracę z innymi graczami – zamiast bawić się w pojedynkę, możemy zaprosić do wspólnej zabawy naszych przyjaciół i znajomych. Współpraca z innymi graczami ma wiele zalet, pozwala m.in. na stworzenie lepszego ośrodka (dzięki specjalnym kartom oferującym nowe atrakcje), oraz szybsze zdobycie kolejnych osiągnięć (dotyczących praktycznie każdej działalności kurortu), których jest w grze ponad 200, co z kolei pozwoli na zdobycie różnych nagród, w tym pieniędzy i dodatkowych punktów doświadczenia – wszystko to pozwoli naszemu ośrodkowi rozwijać się szybciej i prześcignąć innych graczy.


Gra jest w pełni darmowa, oraz dostępna w polskiej wersji językowej – jest to gra przeglądarkowa, a więc nie wymaga ściągania. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

My Sunny Resort – przeglądarkowa gra ekonomiczno MMO My Sunny Resort – przeglądarkowa gra strategiczna MMO My Sunny Resort – gra ekonomiczno-strategiczna MMO My Sunny Resort – gra ekonomiczno-strategiczna MMO

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone