My Little Farmies

Zostań właścicielem gospodarstwa rolnego w czasach średniowiecza

My Little Farmies – darmowa przeglądarkowa gra farmerska MMO

My Little Farmies to przeglądarkowa gra farmerska, w której przenosimy się do czasów średniowiecza i zostajemy początkującym farmerem, właścicielem niewielkiego gospodarstwa, a naszym zadaniem jest stworzenie najwspanialszego gospodarstwa w grze. Gra My Little Farmies to jedna z najlepszych i najbardziej popularnych gier farmerskich na świecie – przypadnie do gustu zarówno weteranom farmerskich produkcji, jak i osobom dopiero rozpoczynającym przygodę z tego typu grami.

My Little Farmies – darmowa gra farma MMO na przeglądarkę

Grę My Little Farmies rozpoczynamy od zagospodarowania skromnej łąki, która za naszą sprawą wkrótce stanie się wielkim i świetnie prosperującym gospodarstwem. Naszym zadaniem będzie uprawa i dbanie o prawidłowy rozwój roślin (zbóż, owoców i warzyw, czy ziół), oraz hodowanie rozmaitych zwierząt gospodarnych (w tym świń, owiec, kur i królików), a następnie zbieranie plonów i ich sprzedaż na miejscowym rynku (po odpowiednim przetworzeniu). Należy wspomnieć, że na farmie pomagają nam komputerowi pomocnicy, którzy wykonają większość pracy.

My Little Farmies – przeglądarkowa gra farmerska MMO za darmo

Naszym głównym celem w My Little Farmies jest stałe powiększanie gospodarstwa, oczywiście poprzez stawianie kolejnych budynków, które są niezbędne, aby nasza farma się rozwijała – odpowiednie budynki gospodarcze pozwolą nam na przetworzenie owoców naszej ciężkiej pracy w konkretne produkty (np. zbóż w mąkę i chleb, a owoców w sok), które następnie możemy sprzedać na targu, a zarobione pieniądze przeznaczyć na zasianie nowych roślin, zakupienie nowych zwierząt, czy powiększenie gospodarstwa. Na początku mamy dostęp do niewielkiej ilości roślin i zwierząt, jednak wraz z rosnącym bogactwem i doświadczeniem, otrzymamy dostęp do kolejnych, coraz bardziej wymagających roślin i zwierząt – choć wymagają one od nas większej uwagi, to jednak gwarantują lepsze zyski. W grze znajduje się w sumie kilkadziesiąt budynków gospodarczych, oraz dziesiątki rodzajów upraw i zwierząt hodowlanych, nie zapominając o mnóstwie produktów, które możemy wytworzyć.

My Little Farmies – przeglądarkowa gra farma

Dużym plusem gry My Little Farmies są wspaniałe animacje i znakomita oprawa graficzna, która świetnie oddaje średniowieczny wygląd naszego gospodarstwa. Gra My Little Farmies jest grą MMO, a więc oferuje możliwość współpracy (np. w handlu produktami), oraz rywalizacji z innymi graczami – gracz może także brać udział w specjalnych wydarzeniach, np. z okazji Halloween, czy świąt Bożego Narodzenia.


Gra jest w pełni darmowa, oraz dostępna w polskiej wersji językowej – jest to gra przeglądarkowa, a więc nie wymaga ściągania. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

My Little Farmies – darmowa gra farmerska My Little Farmies – przeglądarkowa gra farmerska za darmo

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone