My Free Zoo

Zostań właścicielem niewielkiego zoo i stwórz światowej sławy ogród zoologiczny

My Free Zoo – darmowa przeglądarkowa gra ekonomiczno-strategiczna MMO

My Free Zoo to przeglądarkowa gra strategiczna, w której wcielamy się w zarządcę podupadającego zoo, a naszym celem jest przekształcenie go w dobrze prosperujący ogród zoologiczny, pełny różnego rodzajów zwierząt. Gra My Free Zoo przeznaczona jest zarówno dla dorosłych, jak dla młodzieży i dzieci, a szczególnie dla miłośników zwierząt i gier ekonomiczno-strategicznych.

My Free Zoo – darmowa przeglądarkowa gra ekonomiczno-strategiczna MMO

Naszym głównym zadaniem w My Free Zoo jest zachęcenie ludzi do odwiedzenia naszego zoo, co możemy osiągnąć oferując możliwość zobaczenia dziesiątek różnorodnych, egzotycznych zwierząt – w grze mamy do wyboru w sumie ponad 200 zwierzaków (zarówno ssaki, jak i gady, płazy, czy ptaki), w tym te popularne, jak konie, owcy, czy zające, oraz te bardziej egzotyczne, jak bizony, krokodyle, lwy, nosorożce, pingwiny, czy szympansy. Jeśli chcemy odnieść sukces, musimy dbać o dobre samopoczucie i potrzeby naszych zwierzaków, gdyż od tego zależy ich atrakcyjność, a tym samym ilość osób odwiedzających nasz park – no bo kto by chciał patrzeć na smutne zwierzęta? Muszą one być nakarmione i zadbane, a ich pomieszczenia odpowiednio dostosowane.

My Free Zoo – darmowa przeglądarkowa gra ekonomiczno-strategiczna MMO

Należy zaznaczyć, że aby w naszym zoo pojawiły się nowe zwierzęta, to najpierw musimy je kupić – potrzebne na to pieniądze możemy uzyskać ze sprzedaży biletów i różnego rodzaju pamiątek z licznych sklepów, straganów i stoisk, które możemy rozmieścić na terenie zoo. Mając odpowiednie środki możemy także zatrudnić pracowników, którzy poprawią efektywność naszego zoo, oraz wypełnią za nas najnudniejsze obowiązki, pozwalając nam skupić się na bardziej pilnych sprawach, czyli na zarządzaniu naszym zoo.

My Free Zoo – darmowa przeglądarkowa gra ekonomiczno-strategiczna MMO

Gra My Free Zoo posiada rozbudowane opcje społecznościowe – oprócz różnego rodzaju wydarzeń, oraz możliwości zdobycia cennych nagród i trofeów, możemy dołączyć do jednej z wieli organizacji łączących innych graczy i wspólnie konkurować z innymi organizacjami o tytuł najlepszego parku zoologicznego. Należy dodać, że w grze dostępny jest specjalny samouczek, który szybko wprowadzi w zasady gry nawet największych laików.


Gra jest w pełni darmowa, oraz dostępna w polskiej wersji językowej – jest to gra przeglądarkowa, a więc nie wymaga ściągania. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

My Free Zoo – darmowa przeglądarkowa gra ekonomiczno-strategiczna MMO My Free Zoo – darmowa przeglądarkowa gra ekonomiczno-strategiczna MMO

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone