My Free Farm – Wolni Farmerzy

Uprawiaj rośliny i hoduj zwierzęta w popularnej grze farmerskiej

My Free Farm – Wolni Farmerzy – darmowa przeglądarkowa gra farmerska MMO

My Free Farm to przeglądarkowa gra ekonomiczna, w której wcielamy się we właściciela farmy, uprawiając rośliny i hodując zwierzęta, a naszym celem jest stworzenie ekologicznego i dobrze prosperującego gospodarstwa. My Free Farm – Wolni Farmerzy to najpopularniejsza w Polsce gra przeglądarkowa.

My Free Farm – Wolni Farmerzy – darmowa gra farma MMO na przeglądarkę

Grę Wolni Farmerzy rozpoczynamy od sadzenia i zbierania marchewek, a z czasem uzyskujemy możliwość siania zboża i innych roślin, oraz możemy rozpocząć hodowlę zwierząt (w tym kur, owiec i krów). W grze przede wszystkim karczujemy pola, obsiewamy je różnego rodzaju zbożami, warzywami i owocami, oraz hodujemy zwierzęta, którym musimy zapewnić pożywienie i wodę, oraz dobre warunki do życia, stawiając różnego rodzaju budynki gospodarcze.

My Free Farm – Wolni Farmerzy – przeglądarkowa gra farmerska MMO za darmo

Aby stworzyć w Wolnych Farmerach dobrze prosperujące gospodarstwo, oprócz uprawiania roślin i hodowania zwierząt, należy także zawrzeć umowy z dystrybutorami, regularnie odwiedzać okoliczne miasteczko, oraz zadbać o stałe dochody, gdyż bez odpowiednich zysków nie utrzymamy, a co najważniejsze nie rozwiniemy naszej farmy – handel to bardzo ważna kwestia w tej grze, gdyż dzięki niemu możemy zdobyć środki na nowe rodzaje nasion, na karmę dla zwierząt, na kolejne zwierzęta gospodarcze, czy na nowe budynki (np. na owczarnię). Pieniądze na utrzymanie gospodarstwa i jego rozwój możemy zarobić sprzedając w pobliskim miasteczku wytworzone przez nas produkty, powstałe z uprawianych przez nas zbóż, warzyw i owoców.

My Free Farm – Wolni Farmerzy – przeglądarkowa gra farma

W odróżnieniu od innych gier farmerskich, w Wolnych Farmerach nie musimy się zbytnio przejmować, że nasze plony zwiędną, czy, że klientów odstraszą długie kolejki przy naszym straganie – tempo rozgrywki jest spokojne, a przy tym nie ma limitu czasowego. Dzięki przyjaznemu nastawieniu do gracza, gra My Free Farm jest idealna do zrelaksowania się w wolnej chwili, nie wymuszając na nas wielu godzin klikania.


Gra jest w pełni darmowa, oraz dostępna w polskiej wersji językowej – jest to gra przeglądarkowa, a więc nie wymaga ściągania. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

My Free Farm – Wolni Farmerzy – darmowa gra farmerska My Free Farm – Wolni Farmerzy – przeglądarkowa gra farmerska za darmo

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone