Might & Magic: Heroes Online

Przenieś się do magicznej krainy Ashan i poprowadź swoją frakcję do zwycięstwa o dominację nad magicznym światem

Might & Magic: Heroes Online – darmowa przeglądarkowa gra strategiczna MMO

Might & Magic: Heroes Online to przeglądarkowa adaptacja kultowej serii gier strategicznych Heroes of Might & Magic, w której przenosimy się do magicznej krainy Ashan, gdzie między dwoma potężnymi frakcjami wybuchł konflikt o dominację nad światem – zadaniem gracza jest opowiedzenie się po jednej ze stron konfliktu i poprowadzenie jej do ostatecznego zwycięstwa. Jak w każdej grze MMO, Might & Magic: Heroes Online oferuje możliwość współpracy z innymi graczami, tworzenie klanów, oraz wspólne atakowanie przeciwników. Akcja gry jest kontynuacją wydarzeń z V i VI części Heroes of Might and Magic.

Might & Magic: Heroes Online – darmowa gra strategiczna MMO na przeglądarkę

Grę Might & Magic: Heroes Online rozpoczynamy od wyboru strony konfliktu, Przystani lub Nekropolii, a następnie wyboru klasy naszego bohatera, Wojownika lub Maga. Po wyborze klasy postaci i frakcji po której stronie będziemy walczyć, przenosimy się do zamku, stanowiącego nasz punkt wypadowy i miejsce, gdzie można zrekrutować wojsko, ulepszyć istniejące oddziały, oraz wyposażyć postać w lepsze przedmioty, a także podjąć się dodatkowych misji i zadań, oraz nawiązać kontakty z innymi graczami. Najważniejszą częścią gry są zlecane przez postacie niezależne zadania fabularne, które są podzielone na kilka kategorii, główne, poboczne i dodatkowe, oraz dzienne – prawidłowe ukończenie zadania skutkuje otrzymaniem punktów doświadczenia i nowych przedmiotów, oraz umożliwia odkrywanie nowych obszarów krainy Ashan, gdzie można znaleźć kolejne zadania i nowych przeciwników.

Might & Magic: Heroes Online – przeglądarkowa gra strategiczna MMO za darmo

Gra Might & Magic: Heroes Online dzieli się na część strategiczną i taktyczną. Część strategiczna, tocząca się w czasie rzeczywistym, polega głównie na eksploracji otaczającego świata, oraz zdobywaniu niezbędnych surowców i rekrutacji wojsk. Natomiast część taktyczna skupia się na rozgrywanych w turach bitwach. Walki umożliwiają zastosowanie różnego rodzaju strategii i taktyk, zależnych od liczności naszej armii i statystyk naszych jednostek, a przede wszystkim od naszych umiejętności dowodzenia – w tej grze umiejętność zarządzania wojskiem ma większe znaczenie od jego liczebności i siły, dlatego możemy pokonać nawet silniejszego przeciwnika, o ile wykażemy się lepszą strategią.

Might & Magic: Heroes Online – darmowa gra strategiczna MMO

Największym plusem Might & Magic: Heroes Online, oprócz rozbudowanej i interesującej fabuły, jest znakomita oprawa graficzna – wszystkie elementy gry (mapy, miasta i jednostki) opracowano z niezwykłą dbałością o szczegóły.


Gra jest w pełni darmowa, oraz dostępna w polskiej wersji językowej – jest to gra przeglądarkowa, nie wymaga więc ściągania. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Might & Magic: Heroes Online – darmowa przeglądarkowa gra strategiczna MMO Might & Magic: Heroes Online – darmowa gra strategiczna MMO na przeglądarkę Might & Magic: Heroes Online – przeglądarkowa gra strategiczna MMO za darmo Might & Magic: Heroes Online – darmowa gra strategiczna MMO

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone