Legend Knight

Zostań rycerzem i staw czoła armii potężnych, demonicznych smoków

Legend Knight – darmowa przeglądarkowa gra przygodowa MMORPG

Legend Knight to rozgrywana w przeglądarce przygodowa gra MMORPG, w której przenosimy się do świata fantasy i zostajemy wędrującym rycerzem, który ma za zadanie powstrzymać inwazję potężnych, demonicznych smoków. Gra Legend Knight cechuje się ciekawą fabułą, świetnie zrobionym systemem walki, oraz bardzo dużym światem gry i ładną grafiką.

Legend Knight – przeglądarkowa gra przygodowa MMORPG za darmo

W grze Legend Knight do wyboru są dwie klasy: Knight i Wizard – obie klasy są dostępne w wersji męskiej i żeńskiej. Knight to typowy wojownik, łączący w sobie umiejętności ofensywne i defensywne – jest zatem równie skuteczny w atakowaniu przeciwników, co w obronie towarzyszy przed atakami. Wizard specjalizuje się natomiast w walce na odległość, głównie w atakach obszarowych, oraz wykorzystujących żywioł powietrza. Obie klasy mają unikalne dla siebie zdolności, odblokowywane na kolejnych poziomach doświadczenia.

Legend Knight – darmowa gra przygodowa MMORPG na przeglądarkę

Wraz z postępem w grze zdobywamy także coraz to lepsze wyposażenie, poczynając od pancerzy, przez bronie, aż po artefakty i magiczne mikstury (w sumie dostępnych jest kilkadziesiąt różnych elementów wyposażenia) – dodatkowo, każdy przedmiot można ulepszyć, np. używając run, które nadają mu nowe zdolności.

Legend Knight – przeglądarkowa gra przygodowa MMORPG

Sednem rozgrywki w Legend Knight są rozgrywane w systemie turowym bitwy, początkowo prowadzone w pojedynkę, a wraz z czasem w grupie kilku komputerowych towarzyszy, których możemy dowolnie ustawiać na polu walki – jest to dość istotne, gdyż od umiejscowienia naszych bohaterów często zależy wynik pojedynku. Bardzo ważne jest także odpowiednie wykorzystanie umiejętności naszego bohatera, gdyż niektóre z nich generują energię, którą można wykorzystać np. do potężniejszych ataków – odpowiednie zarządzanie tymi umiejętnościami ma często kluczowy wpływ na wynik pojedynku. System ten jest jedną z najmocniejszych stron gry.


Gra jest w pełni darmowa, oraz dostępna w polskiej wersji językowej – jest to gra przeglądarkowa, a więc nie wymaga ściągania. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Legend Knight – gra przygodowa MMORPG na przeglądarkę Legend Knight – przeglądarkowa gra MMORPG

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone