Lady Popular – Arena Mody

gatunek gry: dla kobiet » mmo »

Wciel się w początkującą modelkę i zostań gwiazdą wybiegów mody

Lady Popular – Arena Mody – darmowa przeglądarkowa gra MMO dla kobiet

Lady Popular – Arena Mody to darmowa gra przeglądarkowa, przygotowana specjalnie z myślą o kobietach. W grze Arena Mody wcielamy się w młodą, początkującą modelkę, której celem jest zostanie najpopularniejszą dziewczyną w mieście, oraz co oczywiste, zrobienie kariery w świecie mody.

Arena Mody – darmowa gra MMO dla kobiet na przeglądarkę

W grze Arena Mody tworzymy wirtualną panią (określając jej szczegółowy wygląd), troszczymy się o jej potrzeby, oraz rozwijamy jej zdolności, a przede wszystkim kierujemy jej karierą zawodową i dbamy o jej wygląd, gdyż to on w największym stopniu decyduje o sukcesie w świecie mody. Na nasz wygląd, oprócz odpowiedniej fryzury i makijażu (które zrobimy u fryzjerki i wizażystki), ma także wpływ nasza garderoba, w związku z czym musimy także zadbać o odpowiednie stroje i akcesoria. Wszystko co potrzebne można kupić w wirtualnym centrum handlowym, w którym można znaleźć setki różnych strojów i akcesoriów, w tym bieliznę, buty, spodnie, spódnice, suknie, torebki, oraz biżuterię, a także wiele innych (wybór jest ogromny) – w sklepach dostępne są także różne kolekcje, np. letnie i zimowe, galowe, sportowe, czy orientalne (poszczególne kolekcje są odblokowywane po zdobyciu odpowiedniego doświadczenia).

Arena Mody – przeglądarkowa gra MMO dla kobiet za darmo

Wizyty w sklepach i salonach piękności jednak sporo kosztują, dlatego musimy zadbać o pieniądze, które zdobędziemy w trakcie różnego rodzaju zadań i wyzwań stawianych przed nami w czasie rozgrywki – dodatkowo zdobędziemy doświadczenie, które ma istotny wpływ na naszą karierę.


W grze Arena Mody, oprócz galerii handlowych, możemy także wybrać się do klubu, gdzie możemy spotkać wymarzonego faceta, który przy odrobinie szczęścia obsypie nas prezentami. Gra oferuje również możliwość opiekowania się wirtualnym zwierzakiem (np. królikiem lub pieskiem), oraz umeblowania swojego mieszkania i wystawienia go do cotygodniowego konkursu na najpiękniejsze lokum w grze. Warto wiedzieć, że gra stawia na jak największą realność, zatem trzeba regularnie brać kąpiel i dbać o formę, np. biegając w parku lub ćwicząc na siłowni. Interesującą funkcją jest Klub Pań, w którym możemy tworzyć zespoły z koleżankami i wspólnie doskonalić się w pracy modelki, oraz rywalizować z innymi klubami, np. podczas pokazów mody, w których wygraną jest puchar – co ciekawe, puchar można zdobyć także innym, bardziej przebiegłym sposobem – można go… ukraść.

Arena Mody – darmowa gra MMO dla kobiet

Naszym głównym celem w grze Arena Mody jest oczywiście podbicie świata mody, zatem po zdobyciu oryginalnego i pięknego stroju, oraz zrobieniu stylowej fryzury i obezwładniającego makijażu, a także po zdobyciu odpowiedniego doświadczenia i popularności, powinnyśmy wystartować w konkursie na najpiękniejszą dziewczynę – jeśli wygramy lub znajdziemy się w trójce najpiękniejszych, otrzymamy cenne nagrody i unikatowe statuetki, oraz co najważniejsze, sławę.


Gra jest w pełni darmowa, oraz dostępna w polskiej wersji językowej – jest to gra przeglądarkowa, a więc nie wymaga ściągania. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Arena Mody – gra MMO dla kobiet za darmo Arena Mody – gra MMO dla kobiet na przeglądarkę

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone