Korner 5

gatunek gry: sportowa » moba »

rodzaj gry: pc (do pobrania) »

Zagraj w pierwszą piłkarską grę MOBA i zostań najlepszym piłkarzem na serwerze

Korner 5 – darmowa piłkarska gra MOBA

Korner 5 to pierwsza w historii piłkarska gra MOBA, w której rzecz jasna wcielamy się w piłkarza i bierzemy udział w piłkarskich pojedynkach, rozgrywanych w kilku różnych trybach rozgrywki. Korner 5 to przeznaczona do wieloosobowej zabawy wciągająca gra sportowa, która zadowoli wszystkich fanów piłki nożnej i gier online.

Korner 5 – piłkarska gra MOBA za darmo

Grę Korner 5 rozpoczynamy od stworzenia swojego wirtualnego piłkarza, któremu możemy nadać dowolny wygląd, wybierając z spośród dziesiątek fryzur, kolorów włosów, kształtów głowy, czy rodzajów zarostu – dzięki temu podczas meczów każdy piłkarz wygląda inaczej. Oprócz wyglądu naszego piłkarza, możemy także tworzyć stroje dla naszej drużyny, korzystając z licznych kolorów i wzorów. Nasz wirtualny piłkarz ma także swoje indywidualne umiejętności, które możemy rozwijać podczas treningów, odbywających się pomiędzy kolejnymi meczami – nauczymy się wtedy m.in. celniejszych podań, czy skuteczniejszego odbierania piłki.

Korner 5 – darmowa sportowa gra MOBA

Sednem rozgrywki w Korner 5 są oczywiście mecze (przypominające te z gier FIFA, czy Pro Evolution Soccer), rozgrywane pomiędzy dwiema 5-osobowymi drużynami – mecze odbywają się zarówno w formie pojedynczych spotkań, jak i różnego rodzaju turniejów (wraz z postępem w grze mierzymy się z coraz lepszymi drużynami). Pojedyncze mecze rozgrywają się w kilku trybach, np. w formie klasycznych spotkań, czy wyzwań drużynowych – dostępne są także mecze z użyciem power-upów, czyli specjalnych bonusów, pojawiających się na boisku w trakcie meczu. Należy dodać, że rozegrane mecze można zapisać i zachować, dzięki czemu można przenalizować poszczególne pojedynki, wyciągnąć odpowiednie wnioski i ustalić lepszą strategię na kolejne spotkania.

Korner 5 – sportowa gra MOBA za darmo

Kluczem do sukcesu w grze Korner 5 jest oczywiście współpraca w ramach drużyny, choć duży wpływ mają także nasze indywidualne umiejętności, rozwinięte podczas wcześniejszych treningów. Należy ponadto uważać na stan energii naszego zawodnika, oraz na faule, za które możemy otrzymać żółte kartki i w końcu zostać wyeliminowani z gry.


Gra jest w pełni darmowa, oraz dostępna w polskiej wersji językowej – gra ma bardzo niskie wymagania sprzętowe, a więc uruchomi się na praktycznie każdym komputerze. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Korner 5 – piłkarska gra MOBA Korner 5 – sportowa gra MOBA

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone