Khan Wars

Wybierz jedno z plemion, zawiąż sojusze i podbij plemiona innych graczy

Khan Wars – darmowa przeglądarkowa gra strategiczna MMO

Khan Wars to utrzymana w średniowiecznym klimacie, przeglądarkowa gra strategiczna, w której gracz wciela się we władcę jednego z 12 dostępnych plemion i walczy o władzę nad światem.

Khan Wars – darmowa gra strategiczna MMO na przeglądarkę

Grę Khan Wars rozpoczynamy od wyboru plemienia, którym chcemy zarządzać – mamy do wyboru Arabów, Bizantyjczyków, Bułgarów, Brytów, Franków, German, Gotów, Iberów, Litwinów, Mongołów, Persów, oraz Polan i Rosjan. Początkowo naszym jedynym zadaniem jest wydobywanie niezbędnych do dalszego rozwoju surowców, czyli drewna, żelaza, złota i żywności (w czym pomogą budowle wydobywcze), oraz budowa nowych budynków (w tym mieszkalnych) i rozbudowywanie zamku, a po osiągnieciu odpowiedniego stopnia rozwoju, przechodzimy do rozwoju technologicznego, oraz militarnego, nie zapominając o ulepszaniu elementów miejskiej infrastruktury.

Khan Wars – przeglądarkowa gra strategiczna MMO za darmo

Każde plemię oferuje kilkanaście rodzajów jednostek o zróżnicowanych parametrach bojowych, oraz kilka jednostek specjalnych (jak dyplomata, czy medyk). Po stworzeniu odpowiednio licznej i silnej armii przystępujemy do podboju okolicznych terenów, choć możemy także zdać się na rozwiązania dyplomatyczne, np. zawierając sojusze z innymi graczami.

Khan Wars – darmowa gra strategiczna MMO

Należy dodać, że wraz z postępem w grze otrzymujemy odpowiednie do wyników punkty doświadczenia, które poprawiają nasz potencjał militarno-gospodarczy, oraz dzięki którym nasz bohater może się nauczyć wielu ciekawych zdolności.


Gra jest w pełni darmowa, oraz dostępna w polskiej wersji językowej – jest to gra przeglądarkowa, a więc nie wymaga ściągania. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Khan Wars – darmowa przeglądarkowa gra strategiczna MMO Khan Wars – darmowa gra strategiczna MMO na przeglądarkę

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone