Islanderz

Przenieś się do przyszłości i podbij świat za pomocą swojej floty morskiej

Islanderz – darmowa przeglądarkowa gra strategiczno-wojenna MMO

Islanderz to przeglądarkowa gra strategiczna w konwencji MMO, w której wcielamy się w dowódcę jednaj z trzech potężnych frakcji i walczymy o dominację na morzach i oceanach, starając się pozyskać nowe ziemie i niezbędne do przetrwania surowce. Gra Islanderz powinna przypaść do gustu przede wszystkim miłośnikom morskich podbojów, oraz strategii wojennych.

Islanderz – przeglądarkowa gra strategiczno-wojenna za darmo

Akcja gry Islanderz rozgrywa się w połowie XXI wieku, w czasach gdy ocieplenie klimatu doprowadziło do roztopienia się sporej części lodowców, powodując zalanie zamieszkanych wcześniej przez ludzie terytoriów – pozostały jedynie nieliczne wyspy, które stały się domem dla ocalałych z katastrofy ludzi. Pozostali przy życiu ludzie podzielili się na trzy frakcje, które teraz walczą ze sobą o ograniczone surowce i zasoby.

Islanderz – darmowa gra strategiczno-wojenna na przeglądarkę

Grę rozpoczynamy od wyboru frakcji. Praderianie preferują aktywną i ofensywą rozgrywkę, oraz uwielbiają działania zaczepne (to frakcja darząca do walki) – są w posiadaniu najszybszych okrętów, dysponujących potężną siłą ognia. Arcsianie preferują natomiast defensywę, skupiając się na rozwoju infrastruktury i wiedzy (to frakcja unikająca walki) – posiadają ciężkie okręty obronne i wzorową fortyfikację, oraz mnóstwo zasobów naturalnych. Z kolei Concordianie starają się zachować równowagę w swoich poczynaniach, działając zarówno w ofensywie, jak i defensywie (ta frakcja skupia się zarówno na walce, jak i na obronie) – przykładają oni wielką wagę do zrównoważonego rozwoju.

Islanderz – przeglądarkowa gra strategiczno-wojenna MMO

Po wyborze frakcji przenosimy się do naszej bazy, skąd będziemy podejmować wszystkie najważniejsze decyzje, zaczynając od rozwoju infrastruktury wyspy i jej ufortyfikowania, a kończąc na stworzeniu floty (która może się składać ze statków nawodnych, podwodnych, oraz jednostek specjalnych), oraz atakowaniu lub obronie przed wrogimi frakcjami (w zależności od przyjętej strategii działania).


O sukcesie decyduje zarówno nasza strategia działania, oraz siła i liczebność naszej floty, jak i nasza infrastruktura obronna i posiadane zasoby, a także nasze umiejętności dyplomatyczne – dzięki rozbudowanym opcjom dyplomatycznym (możemy np. zawrzeć koalicję z innymi graczami), możemy koordynować nasze ataki z sojusznikami, dzięki którym możemy pokonać naprawdę groźnych przeciwników.


Gra jest w pełni darmowa, oraz dostępna w polskiej wersji językowej – jest to gra przeglądarkowa, a więc nie wymaga ściągania. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Islanderz – gra strategiczno-wojenna MMO na przeglądarkę Islanderz – darmowa gra strategiczno-wojenna multiplayer

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone