Infinite Crisis

Wciel się w komiksowego superbohatera z DC Comics i poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa

Infinite Crisis – darmowa gra MOBA

Infinite Crisis to gra z popularnego gatunku MOBA, w której gracze wcielają się w znanych komiksowych superbohaterów i walczą ze sobą w krótkich pojedynkach, urozmaiconych losowymi wydarzeniami, w tym kataklizmami – pojedynki w grze rozgrywają się pomiędzy dwoma pięcioosobowymi drużynami, a rozgrywka nastawiona jest na szybką akcję. Infinite Crisis przypadnie do gustu zarówno fanom komiksów, jak i wszystkim tym, którzy szukają czegoś nowego w tym popularnym gatunku gier.

Infinite Crisis – gra MOBA za darmo

Akcja gry Infinite Crisis rozgrywa się w świecie DC Multiverse, czyli w fantastycznym świecie składającym się z wielu planet, gdzie żyją różne wcielenia kultowych superbohaterów z komiksów firmy DC Comics.

Infinite Crisis – darmowa gra MOBA

W Infinite Crisis gracz może się wcielić w sumie w 27 superbohaterów i innych postaci z uniwersum DC Comics, w tym w Aquamana, Batmana, Doomsdaya, Flasha, Jokera, Kobietę Kot, Supermana, Wonder Woman, czy w Zieloną Latarnię – na innych planetach istnieją także alternatywne wersje niektórych postaci, jak Batman-Wampir, czy Superman-Mech. Każda z postaci dysponuje różnymi mocami, jednak wszystkie charakteryzują się ogromną siłą – mogą np. rzucać samochodami, czy przeciągać przelatujące koło planety meteoryty. Dodatkowo każda z postaci może używać w trakcie walki potężnych artefaktów, mogących dać istotną przewagę.

Infinite Crisis – gra MOBA za darmo

Rozgrywa odbywa się na jednej z trzech dostępnych w grze map, oferujących kilka trybów zabawy – jedne opierają się na szybkiej akcji, inne na taktycznej rozgrywce, a jeszcze inne na akcji połączonej z taktyką. Pojedynki rozgrywają się m.in. na terenie Coast City, czy Gotham.


Gra jest w pełni darmowa. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.


Infinite Crisis – darmowa gra MOBA Infinite Crisis – darmowa gra MOBA Infinite Crisis – darmowa gra MOBA Infinite Crisis – darmowa gra MOBA

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone