Imperia Online

Stwórz swoje własne imperium rozbudowując swoją osadę i podbijając inne prowincje

Imperia Online – darmowa gra strategiczna MMO

Imperia Online to darmowa gra strategiczna w konwencji MMO, w której przenosimy się do średniowiecznych czasów i obejmujemy władzę nad niewielką prowincją, którą mamy za zadanie rozwinąć w prawdziwe imperium.

Imperia Online – darmowa gra strategiczna MMO

Grę Imperia Online zaczynamy od przejęcia władzy nad skromną osadą, z zaledwie kilkoma podstawowymi budynkami. Naszym najważniejszym zadaniem na tym etapie gry jest stopniowa rozbudowa wioski w dobrze prosperujące miasto. Poza wznoszeniem kolejnych budynków i zarządzaniem rozbudową naszej osady, będziemy mieli także inne obowiązki, w tym ściąganie podatków od naszych podwładnych, przydzielanie im konkretnej pracy, oraz dbanie o to, aby mieli gdzie mieszkać – musimy także dbać o ich zadowolenie, gdyż wpływa ono na ich produktywność. W grze ważny jest również rozwój technologii (podzielonych na dwie kategorie), które otwierają dostęp do wielu ulepszeń, w tym niezbędnych do dalszego rozwoju naszego imperium i przetrwania w świecie gry.

Imperia Online – darmowa gra strategiczna MMO

Imperia Online to także gra wojenna, a więc celem gracza jest także ciągłe powiększanie swoich wpływów, oczywiście poprzez walkę z innymi graczami lub zawiązywanie sojuszy wojskowych. W grze bardzo ważna jest współpraca z innymi graczami, przede wszystkim w celu stworzenia silnego sojuszu wojskowego, dzięki któremu będziemy mogli zmierzyć się z najpotężniejszymi państwami na serwerze, co oczywiście nie byłoby możliwe w pojedynkę.

Imperia Online – darmowa gra strategiczna MMO

Aby jednak móc przeprowadzać skuteczne kampanie wojenne i podbijać okoliczne prowincje (których możemy posiadać nawet 25), musimy najpierw stworzyć sprawnie funkcjonującą gospodarkę, oraz wyszkolić odpowiednio liczną i silną armię. W Imperia Online udostępniono w sumie kilkanaście różnego rodzaju jednostek wojskowych (dysponujących własnymi statystykami i unikalnymi zdolnościami), poczynając od piechoty i łuczników, przez kawalerię, aż po ciężkozbrojnych rycerzy i maszyny oblężnicze.


Gra jest w pełni darmowa, oraz dostępna w polskiej wersji językowej – jest to gra przeglądarkowa, a więc nie wymaga ściągania. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Imperia Online – darmowa gra strategiczna MMO Imperia Online – darmowa gra strategiczna MMO Imperia Online – darmowa gra strategiczna MMO Imperia Online – darmowa gra strategiczna MMO

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone