Hounds: The Last Hope

Przyłącz się do elitarnego oddziału Hounds i powstrzymaj kosmicznych najeźdźców przed zniszczeniem Ziemi

Hounds: The Last Hope – darmowa sztrzelanka MMOFPS

Hounds: The Last Hope to futurystyczna strzelanina MMO z elementami RPG (z widokiem z trzeciej osoby), rozgrywająca się w fikcyjnym świecie, w którym Ziemia została zaatakowana została przez wrogą rasę kosmitów – Wickbroków. W grze Hounds: The Last Hope wcielamy się w członka elitarnego oddziału Hounds i otrzymujemy zadanie powstrzymania kosmicznych najeźdźców przed zniszczeniem ludzkości.

Hounds: The Last Hope – strzelanka MMOFPS za darmo

Grę Hounds: The Last Hope rozpoczynamy od utworzenia naszej postaci i określenia jej klasy (jak w grach RPG) – do wyboru są cztery warianty specjalizacji: Assault (jest mistrzem defensywy, skupiając na sobie cały ogień wroga), Specialist (jest ekspertem od materiałów wybuchowych), Support (pełni w drużynie podobną rolę co snajper) i Tech (wspiera towarzyszy zza linii ognia). Każda z klas posiada unikalny dla siebie styl rozgrywki, oraz różne umiejętności i wyposażenie – choć każda z postaci może korzystać ze wszystkich dostępnych rodzajów broni (których jest kilkadziesiąt), to jednak ma unikalne dla siebie drzewko zdolności.

Hounds: The Last Hope – darmowa strzelanka MMO science-fiction

Gra Hounds: The Last Hope oferuje różnorodne tryby rozgrywki, które zadowolą zarówno fanów potyczek PvP (tryby Annihiliation, Close Combat, Occupation, Sabotage, oraz Warzone), jak i PvE – dla osób preferujących walki z komputerowymi przeciwnikami zostały przygotowane liczne misje fabularne. Oprócz głównych misji, w grze dostępne są także liczne zadania poboczne (jak w grach RPG) i specjalne wyzwania.

Hounds: The Last Hope – strzelanka MMO science-fiction za darmo

Gra Hounds: The Last Hope posiada także bardzo rozbudowany system rzemiosła, znany z gier MMORPG, dzięki któremu można np. wytwarzać lub ulepszać ekwipunek (podzielony na kilkanaście klasycznych części), oraz modyfikować uzbrojenie lub nawet tworzyć nowe typy broni. Podobnie jak w grach MMORPG, możemy tutaj handlować z innymi graczami, np. sprzedając zmodyfikowane przez nas bronie – co ciekawe, w grze możemy postawić własny sklep, dzięki któremu będziemy mogli łatwiej znaleźć kupców dla różnych broni i przedmiotów.


Jak przystało na strzelankę MMO, gra Hounds: The Last Hope posiada rozbudowane opcje społecznościowe i nastawiona jest na ścisłą kooperację z innymi graczami – choć większość gry można przejść samodzielnie, to jednak część misji jest niemożliwa do wykonania w pojedynkę. Z innymi graczami można się spotkać w specjalnym, interaktywnym lobby, w którym można np. zorganizować wspólny wypad na misję lub poszukać chętnych na wstąpienie do naszego klanu.


Gra jest w pełni darmowa, oraz dostępna w polskiej wersji językowej. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Hounds: The Last Hope – strzelanka MMOFPS Hounds: The Last Hope – strzelanka MMOFPS Hounds: The Last Hope – sztrzelanina MMOFPP Hounds: The Last Hope – sztrzelanina MMOFPP

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone