Hex: Shards of Fate

gatunek gry: karcianka » mmo »

rodzaj gry: pc (do pobrania) »

Zagraj w najbardziej innowacyjną i rozbudowaną grę karcianą MMO na rynku

Hex: Shards of Fate – darmowa karcianka MMO

Hex: Shards of Fate to innowacyjna karcianka MMO w klimacie fantasty, stanowiąca świetne połączenie gry MMO i cyfrowej, kolekcjonerskiej karcianki. Rozgrywka polega na zbieraniu, ulepszaniu i modyfikowaniu kart, w celu stworzenia jak najlepszej talii, a następnie wykorzystywaniu ich do walki z komputerowymi przeciwnikami i innymi graczami. Hex: Shards of Fate wyróżnia się także wykorzystaniem wielu elementów z gier MMORPG (tworzenie bohatera, zwiedzanie świata gry, przyjmowanie zleceń, zbieranie różnych przedmiotów i złota, czy założenie gildii), oraz rozbudowanym aspektem PvE (raczej niespotykanym w tego typu grach), choć w grze nie brakuje również elementów PvP.

Hex: Shards of Fate – karcianka MMO za darmo

W grze Hex: Shards of Fate mamy do wyboru kilka frakcji, które dysponują unikalnymi dla siebie kartami i posiadają własny styl rozgrywki – można grać m.in. ludźmi, elfami, krasnoludami, czy orkami. W grze możemy znaleźć w sumie kilkaset pięknie narysowanych kart (z różnymi bohaterami, efektami i przedmiotami), z których możemy utworzyć własną talię kart i wykorzystać w starciach.

Hex: Shards of Fate – darmowa gra karciana MMO

Hex: Shards of Fate posiada niespotykany w innych tego typu grach system modyfikacji kart (można je wyposażyć w klejnoty zapewniające specjalne bonusy) – dodatkowo każda karta gromadzi punkty doświadczenia i awansuje na kolejne poziomy. Najważniejszą częścią talii jest jej bohater, czyli tzw. czempion, który reprezentuje nas w świecie gry, oraz co ważne, posiada unikalną dla siebie umiejętność, która może mieć wpływ na zwycięstwo w pojedynku – czempiona można także wyposażyć w różnego rodzaju przedmioty, zwiększające jego statystyki.

Hex: Shards of Fate – gra karciana MMO za darmo

Grę Hex: Shards of Fate wyróżnia rozbudowany aspekt PvE, czyli możliwość walki z komputerowymi przeciwnikami – w grze dostępna jest np. arena, na której można stoczyć pojedynki z coraz groźniejszymi przeciwnikami i zdobyć cenne nagrody. W grze nie zabrakło także aspektu PvP, czyli pojedynków z innymi graczami – można np. wziąć udział w rożnego rodzaju turniejach, w których może brać udział od 8-u do nawet 128-u osób (dla najlepszych przygotowane są oczywiście cenne nagrody). Kolejnym ciekawym elementem w grze jest możliwość swobodnego handlu kartami pomiędzy graczami (w specjalnym domu aukcyjnym) – karty można kupić za złoto zgromadzone w czasie rozgrywki lub za prawdziwe pieniądze.


Gra jest w pełni darmowa. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Hex: Shards of Fate – karcianka MMO Hex: Shards of Fate – karcianka MMO

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone