Golden Sevens

gatunek gry: hazardowa » mmo »

rodzaj gry: www (przeglądarkowa) »

Zagraj w jednorękiego bandytę w wersji online i sprawdź, czy dopisuje ci szczęście

Golden Sevens – darmowa przeglądarkowa gra hazardowa

Golden Sevens to przeglądarkowa gra hazardowa, będąca internetowym odzwierciedleniem „jednorękiego bandyty”, a więc jednej z najpopularniejszych gier kasynowych na świecie – swoją funkcjonalną koncepcją nawiązuje do klasycznych automatów owocowych. Gra Golden Sevens z oczywistych względów skierowana jest głównie do fanów gier na automatach, zarówno tych zaawansowanych, jak i początkujących. W grze istnieje możliwość zabawy zarówno w darmowym trybie na wirtualną walutę (tzw. starsy), jak i na prawdziwe pieniądze.

Golden Sevens – darmowa przeglądarkowa gra hazardowa

Jak w większości gier tego typu, w Golden Sevens na pole gry składa się 5 bębnów, na których można grać przy użyciu 5-u, 10-u lub 20-u linii wygrywających, od których zależy wysokość zakładów – liczbę linii i wysokość zakładów można dowolnie ustawiać za pomocą znajdujących się na ekranie przycisków. Warto dodać, że w grze dostępnych jest kilka rund dodatkowych, gdzie można zdobyć wysokie i gwarantowane wygrane – do rund dodatkowych można przystąpić jednak dopiero po uzyskaniu odpowiedniej liczby punktów.

Golden Sevens – darmowa przeglądarkowa gra hazardowa

Celem gracza w Golden Sevens jest wykręcanie trzech lub więcej takich samych symboli na jednej linii, możliwie tak często, jak to możliwe – jako, że jest to gra czysto losowa, to ewentualna wygrana lub przegrana zależą wyłączne od szczęścia, a nie od umiejętności. Co do samych symboli, to twórcy gry zdecydowali się na pozostanie przy sprawdzonych i wypróbowanych symbolach (w sumie ośmiu), takich jak wiśnie, pomarańcze, cytryny, arbuzy, czy dzwonki. Zdecydowanie najbardziej wartościowym symbolem jest tutaj tytułowa siódemka, dzięki której można otrzymać progresywnego jackpota, co oznacza możliwość wygrania ogromnej liczby wirtualnej waluty (przy darmowej grze) lub bardzo dużej sumy, jeśli gra jest prowadzona na prawdziwe pieniądze.


Gra jest w pełni darmowa – jest to gra przeglądarkowa, a więc nie wymaga ściągania. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone