Generals of War

Zostań generałem i wraz ze swoją armią weź udział w I Wojnie Światowej

Generals of War – darmowa przeglądarkowa strategia wojenna MMO

Generals of War to przeglądarkowa gra strategiczno-wojenna, w której jako generał bierzemy udział w jednym z największych konfliktów wojskowych XX wieku, czyli w I Wojnie Światowej – naszym zadaniem jest stworzenie własnej armii i poprowadzenie jej ku zwycięstwu w pierwszym, globalnym konflikcie w historii ludzkości. Generals of War to rewelacyjny tytuł zarówno dla pasjonatów historii, jak i dla fanów strategii i gier wojennych.

Generals of War – przeglądarkowa gra strategiczno-wojenna za darmo

Grę Generals of War rozpoczynamy od rozbudowania naszej bazy, gdyż bez odpowiedniej infrastruktury i zasobów nie jesteśmy w stanie prowadzić walki – utrzymanie i rozwój armii, oraz jest zaopatrzenie na froncie wymagają olbrzymich nakładów finansowych, oraz ogromnych ilości surowców i materiałów. Nasze zwycięstwo w walce nie zależy bowiem tylko od liczebności i siły naszej armii, ale i od stanu naszej gospodarki – państwo o silnej ekonomii jest w stanie zapewnić nie tylko stały dopływ wojsk i zaopatrzenia na front, ale i umożliwia atak na przeciwnika w dowolnej chwili lub w razie ataku wrogich wojsk także obronę własnego terytorium.

Generals of War – darmowa gra strategiczno-wojenna na przeglądarkę

Wszystkie nasze działania opierają się na podstawowych zasobach XX wieku, czyli na amunicji, ropie, benzynie i dieslu (zasoby te są niezbędne do prowadzenia walki), oraz pieniądzach i złocie, a także diamentach – środki finansowe są niezbędne do rozbudowy infrastruktury (m.in. do budowy kluczowych budynków, w tym centrum dowodzenia, laboratorium wojskowego i uniwersytetu), oraz rekrutacji wojska i stworzenia niezbędnych na wojnie jednostek bojowych, takich jak czołgi, samoloty, czy okręty wojenne. Warto zaznaczyć, że gra pozwala nam stworzyć praktycznie każdą znaną w tym okresie jednostkę bojową.

Generals of War – przeglądarkowa gra strategiczno-wojenna MMO

O sukcesie w grze Generals of War, oprócz posiadania odpowiednio licznej i silnej armii, oraz silnej gospodarki, decydują także działania dyplomatyczne, oraz wywiadowcze – w grze możemy m.in. szpiegować innych graczy, oraz zawiązywać z nimi sojusze. Mamy także możliwość podpisania paktu o nieagresji, który zapewni nam trochę spokoju, pozwalając skupić się na ulepszaniu armii i gromadzeniu odpowiednich środków finansowych i zasobowych, niezbędnych do prowadzenia wojny. Generals of War to gra zarówno dla samotnych wilków, którzy wolą walkę w pojedynkę, jak i dla zwolenników zabawy drużynowej. To gra zarówno dla zwolenników działań ofensywnych, jak i defensywnych – możemy się skupić na szybkich i zdecydowanych atakach na przeciwnika lub skoncentrować się na spokojnej rozbudowie armii i państwa.


Gra jest w pełni darmowa, oraz dostępna w polskiej wersji językowej – jest to gra przeglądarkowa, a więc nie wymaga ściągania. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone