Forge of Empires

Rozwijaj swoje imperium na przestrzeni wielu historycznych epok

Forge of Empires – darmowa przeglądarkowa gra ekonomiczna strategiczna MMO

Forge of Empires to darmowa przeglądarkowa gra strategiczna, w której gracz ma za zadanie rozbudowanie małego miasteczka w potężną metropolię i stopniowe powiększanie swoich wpływów na przestrzeni kilku epok historycznych, przede wszystkim poprzez wydobywanie niezbędnych surowców, wznoszenie kolejnych budynków, opracowywanie nowych technologii i gromadzenie majątku, oraz formowanie armii, potrzebnej nie tylko do odparcia ataków ze strony wrogów, ale i do zajmowania okolicznych terenów.

Forge of Empires – darmowa gra ekonomiczna MMO na przeglądarkę

W Forge of Empires rozpoczynamy zabawę od epoki kamienia łupanego, będąc przywódcą skromnej osady, oczywiście mając od dyspozycji znikome zasoby i zerową infrastrukturą. Rozwijając infrastrukturę i opracowując nowe technologie, zyskujemy dostęp do kolejnych budynków, rzadkich towarów i coraz bardziej zaawansowanych jednostek wojskowych, a ostatecznie przechodzimy do kolejnych epok historycznych – od epoki brązu i żelaza, oraz trzech epok średniowiecza, do epoki kolonialnej, przemysłowej, postępowej, nowoczesnej, postmodernistycznej i współczesnej. Każdy z okresów historycznych oferuje różne budynki, jednostki i technologie.

Forge of Empires – darmowa gra strategiczna MMO na przeglądarkę

Istotnym elementem rozgrywki w Forge of Empires są wojny i potyczki z innymi graczami, zarówno tymi sterowanymi przez komputer, jak i tymi prawdziwymi. Rozwijając swoją strefę wpływów, poprzez odkrywanie sąsiednich terytoriów wojny z innymi graczami są nieuniknione – gra oferuje jednak możliwość zawierania sojuszy i liczne opcje dyplomatyczne, które pozwolą uniknąć potyczek z niektórymi graczami.

Forge of Empires – przeglądarkowa gra ekonomiczna MMO za darmo

W Forge of Empires na uwagę zasługują szczegółowo odwzorowane budynki i style architektoniczne poszczególnych epok – jest to jedna z najładniejszych gier przeglądarkowych dostępnych obecnie na rynku.


Gra jest w pełni darmowa – jest to gra przeglądarkowa, a więc nie wymaga ściągania. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Forge of Empires – przeglądarkowa gra strategiczna MMO za darmo Forge of Empires – darmowa gra strategiczna MMO

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone