Elvenar

Przenieś się do fantastycznego świata Elvenar i stwórz najwspanialsze miasto na serwerze

Elvenar – darmowa przeglądarkowa strategia fantasy MMO

Elvenar to osadzona w realiach fantasy rozbudowana i wciągająca przeglądarkowa strategia MMO, w której, stając po stronie ludzi lub elfów, mamy za zadanie stworzenie z niewielkiej osady wspaniałego królestwa. Gra Elvenar została stworzona przez studio InnoGames, znane z takich przeglądarkowych hitów jak Grepolis, Forge of Empires, czy Tribal Wars.

Elvenar – darmowa przeglądarkowa strategia fantasy MMO

Akcja gry Elvenar rozgrywa się w fantastycznej krainie, w której rywalizują ze sobą rasy ludzi i elfów. Zadaniem gracza jest opowiedzenie się po jednej ze stron i jako jej przywódca poprowadzenie jej w wybranym przez siebie kierunku. Możemy stworzyć pokojowo nastawiane królestwo, zajmując się rozbudową miasta, eksploracją okolicznych terenów i handlem z innymi mieszkańcami krainy, lub też skupić się na ciągłych podbojach i walce z innymi graczami.


Warto zaznaczyć, że wybór frakcji jest bardzo ważny, jako, że cechują się one odmiennymi budynkami, jednostkami i wykorzystywanymi technologiami, oraz inną filozofią rozgrywki, w związku z czym wybór frakcji wpływa zarówno na wygląd naszego miasta, jak i jego funkcjonowanie. Przykładowo Elfy wiodą spokojne życie w harmonii z naturą, praktykując magię i pokojowo współistniejąc z innymi istotami, natomiast ludzie skupiają się głównie na podbojach i szybkim rozwoju, przykładając największą wagę do rozwoju inżynierii i technologii, traktując ją jak główną broń w walce o przetrwanie.

Elvenar – darmowa przeglądarkowa strategia fantasy MMO

Podstawą rozgrywki w grze Elvenar jest ciągłe rozwijanie swojego miasta, poprzez konstruowanie kolejnych budynków, rozwijanie nowych technologii, oraz produkcję surowców i pożywienia, a także dbanie o dobre samopoczucie mieszkańców i tworzenie silnej armii, która pozwoli na eksplorację lub podbój nowych terenów. W grze mamy do wyboru w sumie kilkadziesiąt różnego rodzaju budynków, które można wielokrotnie ulepszać, zarówno technologicznie, jak i wizualnie, co umożliwia dostosowanie wyglądu miasta do własnych preferencji. Jednym z istotniejszych elementów rozgrywki jest też eksploracja świata gry i odkrywanie nowych obszarów, należących zarówno do komputerowych, jak i ludzkich graczy, które możemy podbić lub też nie.


Bitwy w Elvenar rozgrywają się w systemie turowym na zróżnicowanych terenach, podzielonych siatką heksagonalnych pól i przypominają system walki z kultowej serii gier strategicznych Heroes of Might and Magic. Warto wiedzieć, że wygrana w bitwie zależy w dużej mierze od zastosowanej taktyki, oraz umiejętności wykorzystania terenu i zdolności jednostek, a nie od liczebności armii, w związku z czym bitwę może wygrać nawet słabsza, mniej liczna armia, oczywiście gdy jest kierowana przez umiejętnego stratega.

Elvenar – darmowa przeglądarkowa strategia fantasy MMO

Jak w większości podobnych gier MMO, w Elvenar rozgrywka łączy w sobie elementy trybu PvE i PvP. Możemy więc grać w pojedynkę, skupiając się na wykonywaniu kolejnych zadań fabularnych i walce z komputerowymi przeciwnikami, lub też skoncentrować się na zabawie z innymi graczami, nawiązując z nimi sojusze lub wypowiadając im wojnę.


Gra jest w pełni darmowa, oraz dostępna w polskiej wersji językowej – jest to gra przeglądarkowa, a więc nie wymaga ściągania. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Elvenar – darmowa przeglądarkowa strategia fantasy MMO Elvenar – darmowa przeglądarkowa strategia fantasy MMO

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone