Elsword

gatunek gry: fantasy » mmorpg »

rodzaj gry: pc (do pobrania) »

Przenieś się do fantastycznej krainy i walcz w efektownych starciach z licznymi przeciwnikami

Elsword – darmowa gra fantasy MMORPG

Elsword to rozgrywająca się w świecie fantasy gra MMO, łącząca w sobie elementy gry RPG, oraz bijatyki 2D, w której przenosimy się do fantastycznego świata Elios, gdzie musimy zmierzyć się z demonicznymi kreaturami, oraz innymi graczami. Grę Elsword wyróżnia m.in. efektowny i wciągający system walki, oraz bardzo niskie wymagania sprzętowe.

Elsword – darmowa gra fantasy MMORPG

Akcja gry Elsword rozgrywa się w pełnym magii i dziwacznych stworzeń świecie o nazwie Elios, w którym niegdyś panowała harmonia i spokój, ale obecnie na skutek chciwości i żądzy władzy ludzi zapanował w niej chaos i zgroza, przyciągając licznych bandytów, demony i potwory. Rozgrywka opiera się głównie na widowiskowych starciach z licznymi przeciwnikami – w trakcie walki można wyprowadzać proste, pojedyncze ataki, jak i różne kombinacje zadające większą ilość obrażeń, oraz używać specjalnych zdolności. Poza walkami spędzamy czas na zdobywaniu złota, nowych przedmiotów i uzbrojenia, oraz doświadczenia, dzięki któremu nasz bohater staje się coraz potężniejszy – wraz z postępem w grze zmienia się także jego wygląd.

Elsword – darmowa gra fantasy MMORPG

W grze Elsword mamy możliwość wcielenia się w jednego z kilkunastu bohaterów / bohaterek, z których każdy posiada odmienny dla siebie styl walki, oraz inne umiejętności i uzbrojenie. Gra wyróżnia się rozbudowanym systemem rozwoju postaci, gdyż każdy z dostępnych bohaterów posiada unikalną dla siebie ścieżkę rozwoju i specjalizacje – w połączeniu ze sporą ilością różnego rodzaju wyposażenia, mamy możliwość stworzenia niepowtarzalnego i wyjątkowego bohatera.

Elsword – darmowa gra fantasy MMORPG

Niewątpliwą zaletą gry Elsword jest świetnie zaprojektowany, niezwykle efektowny system walki, przypominający rozgrywkę znaną z bijatyk 2D – jest to zasługa znakomitych animacji i świetnie zaprojektowanych efektów. Jak przystało na grę MMO, w Elsword nie brakuje elementów promujących wspólną zabawę z innymi graczami, z którymi możemy współpracować, by wspólnie wyruszać na poszukiwanie przygód, czy też brać udział w drużynowych starciach PvP.


Gra jest w pełni darmowa, oraz dostępna w polskiej wersji językowej. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Elsword – darmowa gra fantasy MMORPG Elsword – darmowa gra fantasy MMORPG

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone