Drakensang Online

Przenieś się do mrocznego świata fantasy i wraz z innymi graczami walcz z hordami potworów

Drakensang Online – darmowa przeglądarkowa gra fantasy MMORPG

Drakensang Online to osadzona w świecie fantasy przeglądarkowa gra MMORPG, w której przemierzamy mroczne krainy, walcząc z hordami potworów, nieustannie zagrażających ludzkości – to kontynuacja popularnego cyklu fantasy Drakensang.

Drakensang Online – darmowa przeglądarkowa gra fantasy

Grę Drakensang Online zaczynamy od wyboru jednej z czterech dostępnych klas postaci – czarodzieja kręgu (to mistrzowie magii i żywiołów), parowego mechanikusa (specjalizują się w różnego rodzaju wynalazkach, jak ziejących ogniem działkach, czy rakietowych plecakach), rycerza zakonu smoka (to potężnie opancerzeni wojownicy, specjaliści w walce na krótki dystans) lub strażnika lasu (to świetni łucznicy i śmiercionośni wojownicy, najlepsi do walki na odległość). Warto wiedzieć, że każda z klas ma do wyboru kilkanaście specjalnych umiejętności bojowych, oraz spełnia inną rolę na polu walki.

Drakensang Online – darmowa przeglądarkowa gra MMORPG

Fabuła gry Drakensang Online koncertuje się na przemierzaniu rozległego i niezwykle zróżnicowanego świata (pełnego bagien, dzikich puszczy, plaż i łańcuchów górskich), pełnego przygód i wyzwań, gdzie wykonujemy przeróżne zadania i zabijamy groźne potwory – świat gry został podzielony na bezpieczne miasta i niebezpieczne okolice pomiędzy nimi. Wraz z postępem w grze otrzymujemy odpowiednie doświadczenie, dzięki któremu rozwijamy naszą postać, zdobywamy lepszy ekwipunek, oraz nowe i potężne umiejętności.

Drakensang Online – przeglądarkowa gra fantasy za darmo

Gra Drakensang Online oferuje rozbudowany system współpracy z innymi graczami, z którymi możemy np. wspólnie zabijać potężniejsze potwory, których nie pokonalibyśmy w pojedynkę – mamy możliwość zarówno dołączenia do istniejącej gildii, jak i stworzenia własnej.


Warto zaznaczyć, że gra zachwyca przepiękną grafiką i znakomita animacją – jest to jedna z najładniejszych gier przeglądarkowych na rynku.


Gra jest w pełni darmowa – jest to gra przeglądarkowa, a więc nie wymaga ściągania. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Drakensang Online – przeglądarkowa gra MMORPG za darmo Drakensang Online – darmowe przeglądarkowe fantasy MMORPG Drakensang Online – darmowe MMORPG Drakensang Online – gra przeglądarkowa fantasy MMORPG za darmo

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone