Desert Operations

Stwórz swoje własne państwo, zrekrutuj armię i najedź państwa innych graczy

Desert Operations – darmowa przeglądarkowa strategia wojenna MMO

Desert Operations to przeglądarkowa gra strategiczna w konwencji MMO, w której przejmujemy kontrolę nad niewielkim państwem, a naszym głównym celem jest stworzenie z niego mocarstwa, początkowo poprzez rozbudowę infrastruktury i stworzenie armii, a następnie poprzez dyplomację i podboje wrogich państewek.

Desert Operations – przeglądarkowa gra strategiczno-wojenna za darmo

Jako, że Desert Operations jest grą wojenną, to jej głównym celem jest oczywiście stworzenie pełnoprawnej armii, a następnie ekspansja militarna i terytorialna – zbudowanie odpowiednio silnej armii pozwoli na rozpoczęcie zmagań wojennych i atakowanie państw innych graczy, w czym istotną rolę odgrywają akcje wywiadowcze i zawarte sojusze. Przy pomocy wywiadu możemy dowiedzieć się m.in. o liczebności armii wroga, oraz o stanie jego sił obronnych. Natomiast dzięki sojuszom gracze mogą się wzajemnie wspierać, oraz wspólnie prowadzić akcje defensywne i ofensywne, prowadzić wojny z innymi sojuszami, oraz podpisywać porozumienia i pakty o nieagresji – przetrwanie w świecie Desert Operations jest możliwe tylko dzięki sojuszom.

Desert Operations – darmowa gra strategiczno-wojenna na przeglądarkę

Najpierw należy jednak zbudować odpowiednią infrastrukturę – armia potrzebuje bowiem amunicji i stałego dopływu paliwa, a wojna pochłania sporo pieniędzy, surowców i zapasów. W grze mamy do wyboru trzy typu budynków, produkcyjne (zwiększające zasoby państwa, np. amunicji, ropy, pieniędzy i złota), akcji (pozwalające na wykonywanie ważnych zadań, np. rozwijanie technologii, czy wydawanie rozkazów), oraz wojskowe (służące do tworzenia jednostek lądowych, morskich, powietrznych, oraz obronnych).


Gra jest w pełni darmowa, oraz dostępna w polskiej wersji językowej – jest to gra przeglądarkowa, a więc nie wymaga ściągania. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

Desert Operations – przeglądarkowa gra strategiczno-wojenna MMO Desert Operations – gra strategiczno-wojenna MMO za darmo

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone