Dark Era

Wciel się w podróżnika w czasie, walcząc z komputerowymi przeciwnikami i innymi graczami w rozbudowanej grze akcji

Dark Era – darmowa gra akcji science-fiction MMO

Dark Era to utrzymana w konwencji MMO, niezwykle rozbudowana gra akcji o podróżach w czasie, w której gracze wcielają się w podróżnika przemieszczającego się po różnych wymiarach czasoprzestrzeni i próbującego powrócić do swojego świata. Niewątpliwą zaletą gry Dark Era jest rozbudowana fabuła, oraz niezwykle zróżnicowany świat gry, a także rozbudowany silnik graficzny.

Dark Era – darmowa gra akcji science-fiction MMO

W grze Dark Era wcielamy się w zagubionego w czasie podróżnika, przemierzając kolejne wymiary czasoprzestrzeni i walcząc z licznymi komputerowymi przeciwnikami, a także współpracując lub rywalizując z innymi graczami, w międzyczasie rozwijając swoją postać, zdobywając cenne artefakty, oraz szukając sposobu na powrót do swojej linii czasowej.

Dark Era – darmowa gra akcji science-fiction MMO

W Dark Era dostępne są trzy klasy postaci: Berserker, Assassin, oraz Wizard. Berserker jest typowym wojownikiem, wyróżniającym się umiejętnością walki wręcz, oraz bronią białą. Assassin cechuje się natomiast zręcznością, zwinnością i szybkością, co umożliwia mu m.in. ataki z zaskoczenia. Wizard posiada z kolei umiejętność komunikowania się z naturą, co umożliwia mu korzystanie z magii opierającej się na pięciu żywiołach. Każda z klas postaci posiada różne umiejętności i odmienny styl gry, ale także własny ekwipunek, zdobywany i rozwijamy w trakcie gry. Co ciekawe, w dalszej części gry naszemu bohaterowi może towarzyszyć wyjątkowa bestia, która może zdobywać doświadczenie i pomagać naszemu bohaterowi w walce.

Dark Era – darmowa gra akcji science-fiction MMO

Jednym z ważniejszych elementów rozgrywki jest podróżowanie w czasie i odwiedzanie różnych okresów ludzkiej historii i mitologii (w sumie siedmiu), w tym starożytnych Chin, Imperium Rzymskiego, oraz czasów Króla Artura i Robin Hooda – w grze przeniesiemy się nawet na Marsa. Dzięki umiejętnemu połączeniu opowiadanej historii z wydarzeniami i postaciami z danego okresu, oraz odmiennej stylistyce i zasadami każdego świata, otrzymano niezwykle ciekawą i wciągającą fabułę.


Podobnie jak w innych rozbudowanych grach MMO, w Dark Era oprócz głównego wątku fabularnego dostępnych jest także mnóstwo pobocznych zadań i dodatkowej zawartości. Możemy m.in. wziąć udział w potyczkach z innymi graczami, zająć się uprawianiem własnej farmy, czy ulepszaniem swojego ekwipunku, wziąć udział w bohaterskim teście (sprawdzając tym samym siłę naszej postaci), zmierzyć się z ogromnymi tytanami strzegącymi najlepszego ekwipunku w grze, polować na zagubione dusze (zwiększając siłę broni i opancerzenia), czy też ożenić się z innym graczem.


Gra jest w pełni darmowa. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.


Dark Era – darmowa gra akcji science-fiction MMO Dark Era – darmowa gra akcji science-fiction MMO

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone