CroNix

Poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa w niezwykle dynamicznej grze MOBA

CroNix – darmowa gra science-fiction MOBA

CroNix to osadzona w post-apokaliptycznym świecie dynamiczna, sieciowa gra akcji, należąca do popularnego gatunku MOBA, w której dwie drużyny walczą ze sobą na zamkniętej arenie. Gra wyróżnia się przede wszystkim dynamiczną rozgrywką, ciekawym systemem rozwoju postaci i różnorodnymi bohaterami, oraz bardzo dobrą grafiką i przyjaznym modelem free-to-play. Gra skierowana jest przede wszystkim do fanów sieciowych gier akcji i amatorów post-apokaliptycznych klimatów – jeśli zatem należycie do tej grupy graczy, to CroNix z pewnością przypadnie wam do gustu.

CroNix – darmowa gra science-fiction MOBA

Akcja gry CroNix rozgrywa się w post-apokaliptycznym świecie, w którym ludzkość próbuje przetrwać po globalnej wojnie atomowej, będącej skutkiem wyczerpania się paliw kopalnych. Podobnie jak w innych grach tego typu, w grze CroNix rozgrywka polega na walce dwóch drużyn składających się z kilku graczy, a kluczem do zwycięstwa jest dobry refleks i umiejętne korzystanie ze zdolności swojego bohatera, choć bardzo istotna jest także współpraca z innymi graczami ze swojej drużyny.

CroNix – darmowa gra science-fiction MOBA

Potyczki rozgrywają się na kilku różnych mapach i w kilku różnych trybach. W trybie „Survival” mamy za zadanie wyeliminować jak najwięcej wrogów, oraz wypełnić inne misje w określonym z góry czasie. W trybie „Brawl” obie drużyny walczą ze sobą w krótkich, ale niezwykle intensywnych starciach, odbywających się na zasadzie pięciu rund – potyczkę wygrywa ta drużyna, która wygra trzy z pięciu rund. Z kolei w trybie „Domination” gracze mają za zadanie przejąć określone punkty na mapie i bronić je przed atakami graczy z przeciwnej drużyny. Dzięki wygranym bitwom można zdobyć różne nagrody, oraz walutę, którą można później wykorzystać do zakupu różnych przedmiotów w sklepiku gry.

CroNix – darmowa gra science-fiction MOBA

W grze CroNix mamy do wyboru kilkanaście różnych bohaterów, dysponujących odmiennymi zdolnościami, stylem rozgrywki, oraz rolą na polu walki – każda postać ma oczywiście własne statystyki, m.in. siłę, wytrzymałość na obrażenia, oraz prędkość ataku i mobilność. Dzięki zdobytym w czasie gry kartom umiejętności i innym przedmiotom, można ulepszyć swojego bohatera, wpływając m.in. na jego statystyki. W grze istnieje także możliwość zmiany wyglądu bohatera, dzięki czemu można dostosować jego wygląd do swoich upodobań i wyróżnić się na tle innych graczy.


Gra jest w pełni darmowa, oraz dostępna w polskiej wersji językowej. Aby w nią zagrać wystarczy się zarejestrować.

CroNix – darmowa gra science-fiction MOBA CroNix – darmowa gra science-fiction MOBA CroNix – darmowa gra science-fiction MOBA CroNix – darmowa gra science-fiction MOBA

Copyright © 2015 - 2016 Darmowe-GRY-OnLine-24.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone